Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másfél millió Ft ig, melyik a...

Másfél millió Ft ig, melyik a legjobb benzines konstrukció? A "legmegbízhatóbb",probléma mentes motorú autó?

Figyelt kérdés

Légyszi, autó típust,es annak melyik motorjával ajánlanátok, azt írjátok 😊 ha csak dizelt tudsz,az se baj:)

Kb 1.500.000-1.600.000ft ig.

Suzuki swift kivételével.

Nő vagyok,és tudom h nincs probléma mentes autó..de azért szokták mondani,hogy " na azt azzal a motorral ne vedd meg,mert...."

Így ezért is írtam ki,ha lehet úgy fogalmazni a "legproblémamentesebb" autóként motorikusan ki mit ajánl?

Swiften kívül:D



2020. dec. 22. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Oké hogy swift nem kell, de japánnál maradj. Egy szép kis toyota neked biztos jó lenne :D Nem csak motortól függ :D
2020. dec. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze,nyugodtan mondhatsz bármi más Japánt, meg suzukit is,csak ne swiftet.

Tudom,hogy nem csak motorikusan lényeg..de ha már azt tudom,hogy megbízható, már rendben van nekem.

Kasznit utána úgy is atnezem, meg elektronikai dolgokat, amiket át lehet átellenőrizni ,vagy szerelővel megnézetni ,vele menni...

Csak eleve olyanhoz szeretnék menni,meg eleve nézni, amit tudom,hogy biztosan motorikusan is ahogy hallottam már pár embertől "elnyűhetetlen". :D

2020. dec. 22. 02:23
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Amit nyugodt szívvel ajánlanék: Mitsubishi Lancer 2003 utáni, 1.6-os motorral. Abszolút megbízható, cserébe sokak szemében nem szép, se belülről, se kívülről.
2020. dec. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
90%

Nagyon szeretem a Toyotát és annak a premium markáját a Lexust, de a Toyotának volt egy méretezési problémás időszaka és több motorkód is időzített bomba olajfogyasztás terén (pl Celica 1.8). Alapos utánajárással természetesen vennék Toyotát de érdeklődni kell típusspecifikus fórumokon. Ezen kívül nem jellemző hogy problémásak lennének (kivéve a 2.2 dízel).

A Lexus IS200 egy örökélet+1 nap autó (küszöbrozsdán kívül), ez viszont lezabálja a gatyádat.

Honda Accordból 7gen-ből merem ajánlani mind3 motort (fogyasztás adatokat nézd meg). Motorikusan agyonüthetetlenek, láncos vezerlésűek, kormányszervó csövét kell majd egyszer cserélni, illetve a klíma kuplungja/csapágya zajos öregkorára amit fel kell egyszer újítani.


Természetesen rengeteg másik jó van, itt csak azokat hoztam fel amit vettem/akartam venni és nagyon utánajártam. Nem a saját tapasztalatot tükrözi hanem a nagy átlagot a csoportokból.

2020. dec. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám a Mazda 2-est ennyiért, természetesen 1.3 benzin. Vagy pl Nissan Micra, Honda Jazz, Toyota Yaris, vagy a nagyobb Auris-t. Europaiak egyáltalán nem "játszanak"? Mert akkor lenne pár ötletem, még...
2020. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek, és de játszik minden :D
2020. dec. 22. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, bár másfél milliónál jóval olcsóbb, de legmegbízhatóbbnak én egy 8 szelepes F Astrát ajánlanék, classic-ok közt bőven van szervós vagy akár klímás is, nem a legmenőbb megjelenésű, de A-ból B-be tökéletesen elvisz, és tényleg egy igazi igénytelen motorja van
2022. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!