Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen konstrukció...

Szerintetek milyen konstrukció/jó e a következő Audi A6?

Figyelt kérdés

Tehát, lehetőségem lenne egy jó ismerősömtől megvenni a kedvenc Audi A6 C6-osát. Első gazája, (Most vett egy újat a szalonból és eladná a “régit”)


Az autó egy Audi A6 C6 Facelift “Audi Exclusive edition” 2010-ből 2.8 Fsi 6 sebességes kézi váltóval. 211 ezer km-el

Abszolút minden földi jóval(űlés hűtés/fűtés,masszázs, Bose,napfénytető stb.. tehát mindennel”)

Milyen ez a 2.8 Fsi kézi vel? Semmit sem tudok erről a motorról, csak a 3.0 Tdi ről hallottam hogy jók.

Namármost nekem is egy C6 os Audim van jelenleg, már 6.dik éve. 2006 ból van facelift előtti 2.0Tfsi multitronic-váltóval.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.


Csak ugyebár a 2.8 fsi ről nem sokat tudok. Ez a 2.0 ami nekem van elmegy” de nem a legjobb.


Köszönet a válaszaitokért.



2020. dec. 21. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Elkered a szervizkonyvet, kitanulmanyozod es dontesz.
2020. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor egy betegágy után vennél egy másikat? :D
2020. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legjobban sikerült szériák a C6 és a C7, nekem mindkettő volt sorrendben, de 3.0 TDI-vel. Személy szerint imádom az A6ost, jobb autót egyszerüen nem találok most sem.

A 2.8 FSI tudtommal rokon a korai 2.8 V6-al, ami volt a 100as Audikban, régebbi Audi A6ban, A4ben de A8ban is, sőt, Passatba is tették. Ez egy nagyon jó motor volt, a világból kimentek. Tudtommal a FSI is ugyanaz, csak közvetlen befecskendezéses. Egyszer láttam egy angol vlogot, miszerint a legkevésbé problémás motor a nagy Audikba.

2020. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!