Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem forog ki a Simsonom?

Miért nem forog ki a Simsonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mivel elérkezett a tél is, gondoltam most teszem fel a kérdést, hogy tavaszra már szakítson alattam. Olyan problémám lenne, hogy szeptember elején elvittem a hengert fúratni 41.00-ra több okból. Azóta ment bőven 500km-t a motor elég szépen is teljesített az elején is, sehol nem éreztem teljesítményváltozást. Viszont! Gyári hengerrel mikor úgy istenigazából lehúztam a lejtőn megvolt a 68 km/h. Most örülök ha 55 felé megy. Egy bizonyos fordulattól feljebb nem megy, kicsit visszatorpan de éppen eléggé ahhoz, hogy a fordulat emelkedését visszafogja. Olyan mintha "letiltana" teljes gázon. Gyújtása 1,8 mm-re van állítva gyári DDR-es isolator gyertyával járok/jártam. Üresben ha lehúzom hidegen nem csinálja melegen viszont már ott is. 80 as fúvóka van a karburátorban, ami 16N3-4 es típusú eredeti BVF. Szeretném, ha csak hozzáértő emberek válaszolnának nem szeretnék olyan válaszokat olvasni, hogy "azért mert Simson". Nem akarok nagyobb motort sem venni köszönöm szépen, én nagyon boldog vagyok a Simsonnal. Válaszokat előre is köszönöm!

2020. dec. 7. 11:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nos, összeszenvedtem az 1.6-os előgyújtást (remélem). Üresben lehúztam és nagyon durván füstölt. Akkor mégis sok lesz a benzin neki? De még így is első rúgásra indul, alapjárata hibátlan.
2020. dec. 20. 08:40
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!