Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Derbi GP1...

Mi a véleményetek a Derbi GP1 50cc-s robogóról?

Figyelt kérdés

Most szeretnék robogót venni, B-s jogsim van, Simson-t nem szeretnék, viszont munkába járni jó lenne valami robogó.

Eddig az Aprilia Sr 50, a Yamaha Aerox volt amiket néztem, de ez a Derbi nagyon megtetszett.

Akinek van ilyen, vagy ismeri ezeket, vagy volt neki, azok válaszát nagyon megköszönném.


2010. aug. 11. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
rusnya :D
2010. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jó motor de szerelni behangolni tuningolni nehéz mert ki kell belőle szedni az egész bokk-ot
2010. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lánc meghajtás miatt nem jó.

Nem sok embert találsz itt akinek van vagy volt ilyen motorja mert kevés ilyen motort lehet látni az utakon. Én élőben talán egyszer láttam ilyet.

Ne külső alapján dönts.

2010. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont az az előnye, hogy középen van a blokk. Stabilabb jóval, sokkal nagyobb sebességgel lehet kanyarozni vele. Bár ha nem sztrítrészingelni kell, akkor inkább SR... Vagy végülis akár melyik fekvő minarellis...
2010. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért tetszett meg ez, mert nem kimondott robogó kinézete van, hanem valamivel sportosabb. De ha a lánchajtás nem szuper, akkor a Yamaha Aerox marad, az mégis sportosabb mint az Aprilia, legalábbis sztem.
2010. aug. 12. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyonjó,malossi replikába szép,én a gpr malossi 50-est néztem,az ennek a sportmotor változata
2010. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!