Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis milyen autó?

Suzuki Ignis milyen autó?

Figyelt kérdés

Nem értek a kocsikhoz, de nekünk az van és nem tudom hogy az jó autónak számít?? Vagy béna?:D:D

Mondom nem vagyok hozzáértő, ezért kíváncsi vagyok mások véleményére meg arra, hogy ez a kocsi hol helyezkedik el kb a többi autóhoz képest.:D


2010. aug. 11. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
. Szar a váltója, amiket én vezettem annak mindnek visított a fékje, pedig a szalonban cserélgették garanciával. Nem szarozom a suzukit mert a régi swift motorja és váltóka elnyűhetetlen (a kasztnival ellentétben), de az ignis az szar ahogy van. Kivűlről nagyobbacskának átszik, pedig kis hely van benne. Szerintem béna autó. Esetleg nyugdíjas öreg bácsiknak ajánlanám, mert nem olyan alacsony, de az is eladná idővel. A helyetekben vennék egy swift 2-t bár annak is szar a váltója.
2010. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem akarlak megbántani, de nekem semmiképpen sem kéne.

Akkor már inkább egy Swift.

Az Ignis magasabb, mint amilyen széles :D

virsligumik, gagyi futómű (hátul merev tengely, stb..), hátul a csomagtartónál az Ignis feliratnál egy ujjal benyomom, az utastere kicsi, 2 férfi egymás mellett nem fér el.

Szóval bocs :D

Hogy vmi pozitívumot is írjak: a motorja szinte halhatatlan

2010. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekünk volt ignisünk 4 évig és 2g-s swift után jó volt. Negatívum: hátul fapados ülés, elöl kanyarban kidőlsz belőle, magas fogyasztás alacsont teljesítményel párosítva, kb. 160 km/h-s végsebesség az 1.3 literes verziónál, kb. ennyi negatívum Pozitívum: a motroja ahogy előttem is írták halhatatlan, jó vele parkolni mivel elég kicsi, szép a műszerfala. Most egy touranunk van az öszehasonlíthatatlan a szuzukival minden téren jobb csak parkolni rosszabb vele.
2010. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Szar.
2010. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen az egyterűek ill. nagyobb autók magasabbak mint amilyen szélesek. Érdekes lenne egy lapos terepjáró! Egyébként nehogy azt higyétek, a swift se jobb! Egyfolytában visszahívják a 2006 utániakat, nagynénjémét 4x hívták vissza
2010. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elég ramaty, rossz az anyag felhasználás, nem stabil, gyenge elemekből van építve, hangos és erőtlen motor, túl vékony és kicsi kerekek, szóval nem egy jó autó
2010. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát látom nem túl jó róla a vélemény, de kb bennem is ez rajzolódott ki a napokban. végülis nem nagyon használjuk nagy távra,hanem csak a környéken.. de nem tudom mikor jutunk majd el odáig, hogy lecseréljük.
2010. aug. 11. 21:19
 8/8 cirill válasza:
0%
rossz minden suzuki
2010. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!