Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a legjobb használt...

Melyek a legjobb használt benzines autók 700 ezer forint környékén ? 110-150 lóerő körüliek.

Figyelt kérdés

Most egy 65 lóerős tháliám van, 1.5 dci, de nem tudom a dizelt kihasználni. Miért vettem dízelt akkor? Mikor meglett a jogsi, nem néztem mit veszek, csak guruljon és ne legyen annyi hibája mint égen a csillag. Miért akarok 110-150 ló körüli autót? Biztos racsézni akarok! NEM! Nagyon gyenge ez a thália, rettentően rossz vele az előzés és a gyorsulás. Kombit szeretnék következőnek. NEM!! Nem azért kell mert van gyerek vagy ilyesmi, pakolhatóság, és legfőképp azért mert imádom a kombik kinézetét. Fontos hogy az autó jól feküdje az utat, tháliával sokszor halálfélelmem van ahogy billeg. 950kg.... (vezettem egyszer 1,5 tonnás mondeo kombit, mintha odaragasztották volna az úthoz) Egyelőre amikben gondolkodok azok: 1.8 vagy 2.0 Mondeo kombi

Ford focus 1.6

Renault megane 1.6 grandtour

Esetleg Peugeot 407 1.8 vagy 2.0


Legyetek szívesek nem fikázni, hogy minek nekem nagy auto, minek ilyen erős autó 4 hónapos jogsival, fókuszálni a kérdés lényegére!!



2020. nov. 14. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ezek nem is kifejezetten nagy autók, alsó közép kombik. A 3 közül a Focus 1.6-ot ajánlanám, a fent megadott összefog. 700 ezerért lenne akár második generációs Mégane grandtour is, de az elektronikajuk meglehetősen problémás és nehezen szerelhetoek, pl egy első lámpás izzó cseréhez ki kell szedni a kereket, olvastam egy online autós szakoldalon. A Peugeot 407 még problémasabb, így a Focus a nyerő.
2020. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fent megadott osszegig.
2020. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.6-os Corolla nagyon jó, megbízható. 110 lóerős, ezért még jól fogyaszt, de megy is. Pont optimális. Nagyon ajánlom.
2020. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

fordot, franciát ne


Idősebb korukban ezekkel csaka baj van


valami jappánt vegyél

esetleg skoda vagy a birodalmi népautó valamelyik tiousát

2020. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Golf IV GTI
2020. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!