Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új 4-es BMW megosztó...

Az új 4-es BMW megosztó hűtőrácsa miatt miért nem inkább az autó aljára rögzítik a rendszámtáblát?

Figyelt kérdés

[link]

Ugye mindenki hallott a 4-es bazi nagy hűtőrácsa miatti ízlésficam-kommentháborúról és gondolom a legtöbb ember azért tartja rondának (én legalábbis igen), mert a rendszámtábla középen úgy letakarja mintha valami ragtapasz lenne. Az lenne a kérdésem, hogy az autó legalsó részére nem lehet egy tartókonzolt tenni esetleg megoldani a fényszóró és oldalsó beömlő között, mint az Alfa-nál? Vagy a rendszámelhelyezésre szigorú szabályok vonatkoznak? Ha igen, akkor Alfáék miért adják ki minden autójukat úgy, hogy oldalt van a rendszámtábla? Valaki informálna ezzel kapcsolatban? Köszi.



2020. nov. 6. 12:11
 1/9 L.. István ***** válasza:
82%
Az alsó szélének min. 30 cm-re kell lennie az úttól, ha jól tévedek.
2020. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Hány olyan autó van, amiben ez kivitelezhető, kedves #1-es? A legtöbb autó a földön tolja az orrát manapság, meg a régiek közül is rengetegen, és nagyon nincs meg a 30 cm.


De egyébként a miénk kb. 10-15cm-el van a föld fölött mivel tök alulra van gyárilag rögzítve és amúgyis alacsony orrú.

2020. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 L.. István ***** válasza:
76%

Nnna gógliztam egy kicsit, bár nem biztos, hogy jól értelmezem:

[link]

2020. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen mindegy hova rakod a rendszamot :) mindenhogy ronda marad, az elozo 4est kell venni es problema megooldva :))
2020. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4: Már nem gyártják. Nem mintha ez engem érintene. :D

De használtpiacon meg nehéz kevés km-t futottat venni olyan színben amilyet az illető szeretne.

2020. nov. 6. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem úgy még rondább lenne. Na de ez nem számít, mert nem vagyok kínai, így nem én vagyok a célcsoport.

Egyébként lehet már kapni utángyártott elemeket, amikkel fogyaszthatóbb az autó eleje.

2020. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Nekem tetszik 😬😅


Szerintem a hátsó kerék feletti ívet rontották el nagyon.

2020. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem még rosszabbul nézne ki úgy. Ez olyan, mint az Audinál a single frame, nagyon jól néznek ki, de rendszám nélkül rendkivül bután néznek ki az Audik.
2020. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1 és #3


Nem kötekedni akartam, lehet olyan hangvételű lett, elnézést. Valóban előírás, de na... én erről beszéltem: [link]


Nekünk ilyen van, közel sincs 30 cm... Most akkor gyárilag jogellenes?

2020. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!