Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Többet tankol a kutas mint...

Többet tankol a kutas mint kértem?

Figyelt kérdés

Siettem, o pedig felajanlotta

Mondtam egy 10 ezresért töltsön.

Fizetésnél majdnem a duplája volt, mert tele tankolta.

Felvoltam haborodva de mivel siettem munkaba kifizettem hisz igazabol igy is ugy is belekerult volna elobb utobb a benzin de akkor is.

Mi van ha epp nincs annyi penz nalam?

Megtehetem hogy nem vagyok hajlando kifizetni?

Elvegre nem en tankoltam es vilagosan kijelentettem neki hogy 10 ezerert?!



2020. nov. 5. 12:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

ezt velem is megcsinálták, már kétszer.

első esetben mondták, hogy semmi gond, majd beviszem. (papírt nem kaptam, hogy mennyit vigyek, de bevittem)

másodszor a kutas a kezembe nyomta a különbséget (1-2000 volt csak, és elnézést kért, mert tévedett)

a vicc, hogy tényleg mindkét esetben csak 10 000 volt nálam, és engem is bosszantott, amit csináltak

2020. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
ezért (sem) hagyom hogy bármit csináljon. Aki pl nem tud tankolni eleve hogy vezet autót?
2020. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
#2-es, én úgy, hogy megkérem a kutast. attól még tudok vezetni, hogy nincs kedvem a tanksapkával bajmolódni
2020. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
A tanksapkát lecsavarni és betenni a pisztolyt nem épp nagy kunszt. Én nem hagyom a kutasnak hogy bármit csináljon, se tankolni, se szélvédőt mosni. Én is meg tudom csinálni, nem kell borravalóval vacakolni, és a kérdésben szereplő esettel sem kell találkoznom.
2020. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

Nem csak ilyet szoktak, hanem 95-ös helyett prémiumot. Hogy meglegyen a napi minimum.

Bár én azt nem értem, hogy mennyivel végzel előbb, ha ő tankol.

Mert fizetni úgyis csak akkor tudsz, ha a pisztoly visszakerült a helyére. Tehát fél percet nyersz azzal, ha előtte bemész.

Nem teheted meg hogy nem fizeted ki, hiszen ő meg azt mondja, hogy nem hallotta. Gondolom hangfelvétel nem készült.

Legközelebb maradj ott amíg végez.

2020. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

>>> "Bár én azt nem értem, hogy mennyivel végzel előbb, ha ő tankol. Mert fizetni úgyis csak akkor tudsz, ha a pisztoly visszakerült a helyére. Tehát fél percet nyersz azzal, ha előtte bemész."

ha csak tankolni mentél akkor max úgy nyersz, ha nagy sor van

de ha mondjuk iszol egy kávét meg eszel egy szendvicset, vagy bemész a mosdóba, addig megtankolja amíg ezeket lerendezed

amúgy ez engem is bosszantana, de én mindig kattanásig tankolom/kérem, mivel nincs értelme kevesebbet tölteni bele

2020. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Ráadásul az ilyen esetekben lehetségesek a csalások... KEvesebbet tankol, de vlahogy megpiszkálják a rendszert a pénztárossal, hogy teletankot blokkoljon. Lehet, hogy manapság már ez nehezebb, de régebben bevett csalás volt.

Csakis magam tankolok, a benzinkúti horror árakon meg nem veszek semmit a shopban.

2020. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Így van, kevesebbet tankolni eleve értelmetlen


- ugyanannyit fogyaszt az autód, nem ezen spórolsz

- gyakrabban mehetsz tankolni, ez időpazarlás, plusz ha még nincs útban akkor pénzpazarlás is

- ha olyan anyagi helyzetben vagy hogy a maradék pár litert nem tudod kifizetni, akkor autó helyett tömegközlekedést ajánlom

2020. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Erre járt egy csaló benzinkutas, hogy lemínuszolta a kommentemet? :-DDD
2020. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
8: igen, én sem értettem soha, mikor valaki "háromezerért" tankol, de kábé minden másnap... :)))
2020. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!