Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan, aki Suzuki...

Van itt olyan, aki Suzuki ignis-ről Vitara-ra váltott?

Figyelt kérdés
17-éve használom az ignist,nincs vele gond,csak már jövőre megengedhetem magamnak hogy lecseréljem. milyen volt ignisről vitarára váltani? kényelem? megbízhatóság? nem nehezebb a parkolás?,mert ahogy látom, kicsit nagyobb.

2020. okt. 17. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
nincs
2020. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Jóval nagyobb, mint az ignis. Minden irányban. Van benne tolatóradar, így könnyű vele parkolni.
2020. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
nincs
2020. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

A közhiedelemmel ellentétben a Vitara sem egy nagy autó. Magas, ezért nagynak tűnik, de hosszra rövidebb, mint pl egy 5 ajtós Astra.

Ignisnél valamivel hosszabb, de ha van kamera, akkor gyerekjáték a parkolás.

Egyik kollégám vett 2 éve új Vitarát, többször vitt vele. Műszakilag nincs vele gondja. Kényelem... jó, jó, de Suzuki. Ezzel mindent elmondtam. Mivel márkán belül maradsz és gondolom nagy luxusra nincs igényed, nagy meglepetés nem fog érni. Rossznak nem rossz semmiképp.

2020. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Barnabas333 ***** válasza:
Ha újat veszel azért nagy változás lesz. De bizonyos szempontból csalódás is. Ezek már le vannak fojtva az EU miatt plusz fogyasztói társadalom...
2020. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5- igen ha veszek, újat veszek,akár suzut,akár hondát stb..nem kell az uraságok levetett gönce!
2020. okt. 24. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Volt Ignis a családban. Jelenleg a második Vitarát használjuk, az első 1.6 szívó volt, a jelenlegi 1.4 hybrid. Biztosíthatlak, hogy ég és föld egymástól az Ignis és a Vitara.
2020. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 a Vitara javára? mondjuk biztos vagyok benne, mert csak ujabb konstrukció,és kicsit nagyobb is.
2020. okt. 24. 17:12
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem is kérdés, hogy Vitara javára. Nem versenyautó, de egész jól megy, 6litert fogyaszt, meglepően stabil kanyarokban.
2020. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 az jó, mert a múlt héten majdnem felborultam, mikor kicsit vizes volt az út és még zőldbe ki akartam fordulni a 6-osra!
2020. okt. 24. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!