Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van előjel arra hogy hengerfej...

Van előjel arra hogy hengerfejes lesz az autó?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy használt malacorrú passat-ot, de több helyen olvastam, hogy azok hajlamosak hengerfejesek lenni. Ha megvétel előtt átnézetem szervízben, ők kiszúrhatják hogy valszeg. fejes lesz, vagy ennek semmi nyoma, egyszer csak előjön? A malac passat szerintetek jó vétel?
2010. aug. 7. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen! elkezd szürkés-fehéres füstöt nyomni akkor több mint valoszinű h hengerfejes! am jo vétel sztem a passat egy jol sikerült széria! csak jol bánj vele! és a legfontosabb: DIESELT vegyél!
2010. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit te hallotál az leginkább a dízeleknél fordul elő, de amúgy még azok is árulkodó jelek lehetnek, ha eszi a vizet(bár ez csak h.fejtömítés), esetleg főzi
2010. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vízhőmérséklet erős ingadozása illetve a víz eltűnése és a kiegyenlítőben néha kevés.. néha sok a víz.

Ezek a kezdődő hengerfejesség jelei.


Ha már fehér füst is jön a kipufogóból,illetve habos a motorolaj,az már régen rossz..

2010. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!