Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsón rallyzni?

Olcsón rallyzni?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában eljátszottam a gondolattal hogy esetleg elkezdem ezt a sportot komolyan venni.

Melyik autóból lehet csinálni egy potens versenygépet, max 2-3 milló forintból?

Ladán gondolkodtam de annál vannak sokkal erősebbek olcsóbban



2020. szept. 17. 16:22
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
81%

Mar önmagában a kérdésed is egy paradoxon.....ugyhogy ezt itt be is fejezhetjük!

Kb az a szint hogy miként tudnék megölni valakit,hogy az ne haljon meg.

Technikai sport soha nem lesz olcso.......az meg hogy ehhez a lada jutott eszedbe....no comment....az aztan igazi potens versenygép.......mondjuk van belle olyan csak azt tizenmillioban mérik

2020. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Olvasd el mégegyszer kérlek.

Hol írtam hogy a lada potens?

200LE szart sem ér már

2020. szept. 17. 16:28
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
80%

"Melyik autóból lehet csinálni egy potens versenygépet, "


Egy sorral lentebb:


"Ladán gondolkodtam "

2020. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
88%
2-3 millió forintból lehet menni akár egy teljes szezont is bérautóval kisebb regionális kupákban ami idő alatt tájékozódhatsz a témában és kitalálhatod mit akarsz. Ritka az a fajta aki szeret bütykölni is meg vezetni is, az olcsón rallyzással meg nem lehet nagy eredményeket elérni. Szóval vagy a vezetésbe told a pénzt vagy az autóépítésbe, de a kettő általában kizárja egymást.
2020. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"200LE szart sem ér már"


Aki úgy akar rallynak nekiállni, hogy yilesmin akad fel elsőre, azt nem tudom komolyan venni.

2020. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olcsón? Rallyzni? Nevetséges kérdés, a két fogalom egy lapon nem említhető szerintem. Ha meg a 200 le szart sem ér, bele se vágj. Ez nem lámpától-lámpáig gyorsulas, vezetni is tudni kell nem csak előre menni.
2020. szept. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
200 Le tény, hogy nem egy erőgép, viszont nem is kell egy kezdő versenyzőnek erős autó. Viccesen hangzik, de belépésre, megtanulni egy autó fizikáját, féktávokat, íveket, kigyorsításokat, budget szinten valószínűleg egy kellő biztonsággal felszerelt, N-es suzuki lenne a megfelelő. 2-3 millióból egy pár donor autóra is futja, pót váltóra és motorra (rally eléggé eszi ezeket), futóműelemekre, nevezési díjakra, ruházatra, utazásra.
2020. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi sem azt mondtuk, hogy erőgép a 200le de egy totál kezdőnek elegendő.
2020. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Olcsón? Egy alap vfts megépítése 800 ezertől kezdődik.

"200LE szart sem ér már" szerintem maradjunk annyiban beszarnál egy ilyen ladában.

Egy 200 lovas lada elég sok kocsit verne ám, könnyű a kasznija, plusz jó kormányszög.

2020. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!