Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdmes megvenni ezt az öreg...

Érdmes megvenni ezt az öreg dízel Volvo-t?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 6. 10:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Miért csinálnák ők a legjobb motorokat?

Amúgy ez jól néz ki, menj el, vidd el tesztkörre, és ha jó akkor vedd meg.

2010. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
hát mert gondolom értenek hozzá! :D
2010. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Leszopom magam ha egy civic többet bír egy w123-masnál!Annál a kocsinál egyszerűen nincs elnyűhetetlen nem egy darab jár már bőven millió fölött ugy hogy még szinte hozzá se nyúltak!
2010. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
*Elnyűhetetlenebb
2010. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy többet ér, de nekem nem éri meg fenntartani, ennyi...
2010. aug. 6. 16:18
 16/27 anonim ***** válasza:

remek akkor jobb autó biztos a kérdező is több millió kilométerre tervezi megvenni az autóját, igaz, hogy lassú és sokat eszik és a civic 5-600 ezer kilométer után benzines létére lehet, hogy majd hozzá kell nyúlni. hát ez van.


Legyen jobb a w123as de az az autó napi használatra egyszerűen egy büntetés.

2010. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
De a zöldséges Merci szerelem. Pusztán szerelemből megéri megvenni, és még praktikus is, hiszen az Istennek nem menne tönkre. És olyan apróságokat, mint, hogy 120 fölé nem igazán megy elviselném. A Honda meg megy 150-et, és halálfélelmed van benne. Ugye, száguldó koporsó becenevet nem hiába kapták a japán rizsrakéták. Míg eközben a Merci egy birodalmi lépegető kecsességével törtet előre, és egy csillagot tolsz magad előtt.
2010. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszem, hogy egy 3literes szívódízel akkora feeling lenne, szerintem a mercedes egyik legrondább kasztijába és az sem árt ha a lámpánál el lehet vele indulni és nem hagysz magad mögött 20 köbméter füstöt...
2010. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Egyéni vélemény. Nekem meg a honda nem tetszik. Ízlésről nem illik vitatkozni, tudod? Amúgy meg minek sietni? Sokkal jobb hátradőlni, és élvezni a kényelmet amit csak egy NÉMET autó adhat. És ha rendesen karbantartott akkor nem füstöl.
2010. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
kényelem.. :D ha kényelmet akarsz akkor Volvo..
2010. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!