Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cseréljem le automatára az...

Cseréljem le automatára az autómat,ha mindig lefulladok?

Figyelt kérdés

3 éve van jogsim és még tanultam addig sose volt ilyen gondom. Csak akkor ha egyedül vezetek mert annyira izgulok. Most is majdnem balesetet okoztam mert kanyarodtam volna ki egy útra és lefulladtam egymás után 4x és ahogyan kijjebb ugrált az autó addigra mindkét oldalról jöttek és az én sávomban jövő autó alig tudott megállni.

Én már nagyon el vagyok keseredve úgy érzem ez soha nem lesz jobb, minden reggel görcsölve indulok ez miatt dolgozni, de buszközlekedés meg nincs úgy. Lecserélném automata váltósra, de a családom nem tud róla, hogy ez a probléma, nem merek beszélni róla nekik.


2020. aug. 31. 06:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Velem is ez volt. Kimentem egy üres helyre és kuplunggal indultam el addig amíg el nem indultam 20 alkalommal le is fulladtam. Most Anyukámat tanítottam meg így és már érti, sajnos családi vonás, hogy Apukám istenkirálycsászár , de tehetségét nem adja át Anyu meg olyan mint a fia. Na, de nincs ez sokáig így. :D.


Én c kategórián fulladtam le a forgalomba, naaaa? Az azért már szánalmas.


De nem szégyen autómatát venni, nekem a gyakorin kívül Apa is azt mondta, hogy csak az vesz aki nem tud váltani, mondom miafax? Nehogy már valami szent grál legyen ez a kikúrt közlekedés, vannak a kiváló emberek akik tudnak váltani meg vannak a mocskos állatok akik nem, rohadjanak meg? Meg a nagy faxomat! ( nem is nagy) szóval baxxxxa meg aki ezt mondja. Most buszon tanulok vezetni, hát életembe nem koncentráltam ennyire a váltásnál mert beráz ha rosszul baxom neki oda a fokozatot, rohadjon meg aki a kézi váltót erőlteti, soha nem vezettem autómatát, de ha vezetek utána csak az lesz. Most szeretnék venni Merci buszt, csak automatába, lexarom ha drága a váltó, felújítják aztán figyelek rá. Van rokkant nyugdíjas ismerősöm 40 oldalt elolvasott meg ki is nyomtatott toyota automata váltóról, azt mondta többet soha manuális, nem autóversenyző ( mondjuk nincs bal lába szóval nem is lehet manuálisa).


Na mindegy, bocs, hogy ilyen sokat írtam.

2020. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Dízellel 4x egymás után?

Nekem erősen gyanús, hogy ebben nem csak te vagy a hibás. Vigyed el az autódat egy jó szerelőhöz, hogy próbálja ki, nézze meg a kuplung állapotát. Szerintem erősen kopott lehet és már nem lehet normálisan kezelni a kuplungpedállal.

2020. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél elektromosat, azzal nem lehet lefulladni.
2020. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Fogj valakit aki tud vezetni, vidd magaddal. Keress egy jó emelkedős utcát, rámpát akármit, földút is jó.

Azon fölfelé gyakorold az elindulást, meg csúszatott kuplunggal rövid időre tanuld megtartani az autót egy helyben.

2020. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
csúsztasd azt a kuplungot fiam, mint a répát a csajoknak. Lejtőn mit fogsz csinálni? gyakorolj és nem lesz itt semmi gond a többieket meg szaard le tudnak várni.
2020. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!