Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cseréljem le automatára az...

Cseréljem le automatára az autómat,ha mindig lefulladok?

Figyelt kérdés

3 éve van jogsim és még tanultam addig sose volt ilyen gondom. Csak akkor ha egyedül vezetek mert annyira izgulok. Most is majdnem balesetet okoztam mert kanyarodtam volna ki egy útra és lefulladtam egymás után 4x és ahogyan kijjebb ugrált az autó addigra mindkét oldalról jöttek és az én sávomban jövő autó alig tudott megállni.

Én már nagyon el vagyok keseredve úgy érzem ez soha nem lesz jobb, minden reggel görcsölve indulok ez miatt dolgozni, de buszközlekedés meg nincs úgy. Lecserélném automata váltósra, de a családom nem tud róla, hogy ez a probléma, nem merek beszélni róla nekik.


2020. aug. 31. 06:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem szégyen plusz órákat venni miután megvan a papír.

Az viszont szégyen, hogy te évek óta kint vagy az utakon ilyen tudással, ráadásul napi szinten.

2020. aug. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem már mentális háttere is van. Egyszerűbb beszerezni egy automatát, aztán kész.
2020. aug. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Vegyel egy dieselt, azzal sokkal nehezebb lefulladni.
2020. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
vegyél automatát
2020. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Dízel van most is épp ezért, még az elején jobban ment, akkor ritkán fulladtam le, de nem hogy jobban menne csak egyre rosszabb lesz, de már lehet azért is mert ezen görcsölök már előtte este is, hogy úr isten megint vezetnem kell és úgyis lefulladok
2020. aug. 31. 07:35
 6/15 A kérdező kommentje:
Es ha veszek másikat magyar papírosat akkor csak a biztosítást kell fizetni meg az átírást, de az nem olyan sok pénz nem?
2020. aug. 31. 07:37
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Vezess hajnalban, amikor kicsi a forgalom néhány órát, hogy szőke az autót. Én anno 5-től 6-ig vezettem jó pár alkalommal, kis forgalmú utakon. Néhány alkalom után egészen jól belejöttem.

Az autóra tegyél ki T betűt (pl celluxszal ragaszd a hátsó ablak belső felére), így kicsit megértőbbek a többiek.

2020. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Plusz vagyonszerzési illeték + új forgalmi + új rendszám + új KGFB


Irány a pszichológus vagy az oktatás


#1

2020. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szőke=szokd
2020. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az autó gyengül és könnyebben fullad le mint korábban? Amúgy meg nekem is automatám van, jól elvezetem a manuálist, de minek tekerjek egy botot amikor megteszi helyettem ezt (is) az elektronika.
2020. aug. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!