Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik ilyen jog :-o?

Létezik ilyen jog :-o?

Figyelt kérdés

[link]

Vajon ez tényleg létezik? És ha igen honnan tudnék 82cm3 hengert szerezni?


2010. aug. 5. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egy sima 3kj artistic jog. Sose láttam 82cm3es hengerrel. Bár a képen is csak egy henger van lefényképezve, nem is biztos , hogy az van benne. Amúgy Yamaha Axis-ben volt 90cm3 is gyárilag, de az nem is 60ig volt órázva.
2010. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hű. Köszi tudnál még segiteni honnan tudnék a netről vásárolni axis hengert mert a blokk szerintem ugyan az talán a főtengely erősebb de az megoldható
2010. aug. 5. 14:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis egy 90cm3-et :)
2010. aug. 5. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h a sima 50es helyére simán rámenne a nagyobb henger, inkább komplett blokkot érdemes venni. De előre szólok, h iszonyat ritka, mivel ezek a japánból behozott konténerbe ömlesztett robik között is ritka volt, nemhogy azóta. de lehet kapni így Axist, pl : [link] Szóval sztem ne tákolj, hanem vegyél egy ilyet, és használd:)
2010. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm hogy ennyi idődet rám áldoztad:)

Lehet hogy megveszem de honnan tudok bele venni túlméretes dugót?

2010. aug. 6. 10:09
 6/6 anonim válasza:
Vagy a másik megoldás, hogy el kell vinni egy motorszervizbe (tuningoshoz), ahol felfúrják neked kívánt méretűre (persze nem a végtelenségig) pottom áron. Én azt saccolnám, hogy egy 5ezresért megcsinálják 80ccm-re.
2010. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!