Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják azt hogy a...

Miért mondják azt hogy a merci nem megy,hanem vonul?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ilyet csak mercib.ziktól hallhattál. Erzsébet királynőről mondták, hogy nem bement egy terembe, hanem bevonult, azaz méltóságteljesen, előkelően, a figyelem középpontjában érkezett meg. Utána nem leült, hanem helyet foglalt. Nem evett, hanem étkezett. Nem ivott, hanem italt fogyasztott. Na valami ilyesmi.
2020. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Mert sokan a régi bálnákkal társítják, böhöm nagy autó, ami a nagy motor ellenére sem túlzottan dinamikus inkább a méreteivel, megjelenésével "hódít"
2020. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Mert egy jobb Mercit még talán ma is megnéznek. De szerintem egy régit is:

[link]

vs.

[link]

2020. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert elegáns.
2020. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert olyan rohadt elegáns, hogy az nem megy, hanem vonul.

Kicsit árnyalja ezt a képet amikor a vasazós hiénák a w210-es Mercivel húzzák az utánfutót agyig rakva. A Merci pedig a seggét a földön húzva, három különböző mintájú gumin, ékszíjcsikorgással, lemattulva vonul. Abban már nincs annyi méltóság.

2020. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Ezt még nem hallottam, de van egy ötletem:

tegnap láttam egy esküvő utána autós menetet. Elől volt egy fekete Mercedes sedan, utána valami egyterű Citruen, Ford Focus és még egyéb autók. Egymás mellé állítva, úgy, hogy mindegyiken ott voltak a fehér szalagok elég jól látható, hogy mire céloz ez a mondás. És és föld volt az autók megjelenése között. A Merci méltósággal gurult elől.

2020. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam ezt így.
2020. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Én se hallottam.. amúgy mi lenne benne méltóságteljes? a rohadó ajtók, vagy a kereplő dízelhang? vagy a gázolajszag vagy az olajcsík amit húznak maguk után? :D
2020. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Na ilyen az, amikor egy Mercedes tényleg vonul!

[link]

2020. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Még sosem hallottam.

Ez ilyen világmegváltó szállóige lehet a mercifanok körében.

2020. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!