Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le szabad padlózni egy Polskit?

Le szabad padlózni egy Polskit?

Figyelt kérdés
Nem lesz baja? Mi fog történni? Semmi? 😅

2020. aug. 18. 10:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Vadícccccsad! :D
2020. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Leszabad,
2020. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Mit nem értettél eddig?
2020. aug. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Csapasssad.
2020. aug. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A4 3s Menyit ment padlón?
2020. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

A polskit ha palózod és terheled is rendesen elkormolódhat az alapjárat állító csavar. Könnyű javítani, de ha nem tudod mit keresel, nehéz rájönni miért halt meg menet közben a motor.


Tapasztalatból mondom, mikor exemnél csempéztünk, még a polskit hajtottam, és azzal vittük a 10-20 csomag csempét.

2020. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"elkormolódhat az alapjárati csavar"

Na ez fájt!

Kedves válaszadó!

Meséld már el, hogy kerülhet az alapjárat állító csavarahoz korom?

Csak szólok, a rugós "tűcsavar" vége a szívótorok előtt található. Szóval jó messze a az égéstértől. ;)

2020. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Fingom sincsen, ismerősöm aki jobban ért az autókhoz jött segíteni, kiszedte a csavart, mutatta hogy fekete, megtisztította, visszarakta, és működött.


Azt hogy hogy a p*csába történt azt nem tudom, évek óta nincs már meg a polski, meg sem tudom neked nézni hogy hogy volt kialakítva. De valószínűnek tartom hogy a terhelés miatt küszködött a motor, és ez miatt történhetett a probléma.


De az biztos hogy azt a "rugós tűcsavart" szedte ki, és tisztította meg, és utána működött. El is magyarázta hogy ezzel lehet állítani az alapjáratot.


Hozzászólásod alapján te nagyon értesz hozzá, de én inkább hiszek annak aki helyben javította, és nem annak aki az interneten keresztül, látatlanban okos.

2020. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#15!

Az hogy megtisztította az egy dolog.

Jó lett utána?

Nos, ha hozzáértően javította az is termésetes.

Az az egy szó lóg ki a sorból, hogy "elkormolódhat"

Szóval , megtisztította, beállította és jó lett.

Csupán arra utáltam, hogy az a feketeség biztos, hogy nem korom volt, mert ott annál a fuvókánál nem leht korom.



Különben sosem modtam, hogy értek hozzá, és nem is fontos hinni nekem(bár hosszú évekig sikerrel javítottam kispolákokat) ;)

2020. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem 15 hanem 18-nak ment a válasz.
2020. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!