Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 milla alatt van normális autó?

5 milla alatt van normális autó?

Figyelt kérdés
Vennének a szüleim egyet nekem, ki is választhatom, de nekem 5 millió alatt nem tetszik egyik sem.
2010. aug. 4. 16:48
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Te meg egy irigy lúzer.
2010. aug. 6. 08:48
 32/35 anonim ***** válasza:
Na kisfiam menjél aludni
2010. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már... látszik hogy FAKE :D

10 perce értem haza... 25 km-es utat 45 perc-1 óra alatt tettem meg... mert elöttem volt egy gyönyörűszép Zsiguli...

Esküszöm mintha most jött volna le a futószalagról... tátva figyeltem mind a 25 km-en és vártam, hogy mikor jön a kanyar, h oldalról is láthassam:) Aztán bekanyarodtak az öregek otthonába és egy Öreg bácsi volt csajozni a nénivel:)

5 millió elsőnek autónak pfff... legalább vmi kevésbé FAKE lenne... mondjuk 1.5 - 2...

Pont ezen gondolkodtam a "szaros" g astrámban, hogy erre az útra minek többmilliós autó? MINEK? Gyorsan tudsz vele aladni? Nem... emrt a bokáig érő kátyú ugyanúgy bokáig ér annak is... maximum nem 20.000ből jön ki az alufelni javítása hanem 10x annyiból...

De jó... vegyél 5millióért kicsit dobsz az autópiac fellendülésén:) Ha veszel újat vegyél!!!

2010. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Minek neked 5 milliós autó?

Ha meg 5 milla alatt nem tetszik egyik sem, akkor ne vegyél. Száz más ember 100-200ezres autókkal szaladgál nap, mint nap, több tíz éves balesetmentes vezetéssel...

2010. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
44%
Vegyél Ladát.Az harminc évig,tűzön-vízen autó.
2010. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!