Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 205/55 R16 os nyári gumit...

Roberto de Carlosito kérdése:

205/55 R16 os nyári gumit szeretnék venni az automra,milyen márkát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Milyen márkáju auto gumit vegyek 205/55 R16 ebben a méretben

2020. aug. 9. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy Bridgestone T005-ot.
2020. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mire kell, milyen autód van. Nekem most Toyo Proxes R888R van (van a te méretedben is), az eddigi legjobban tapadó gumim ami valaha volt. Igaz, jó drága, de mivel hobbiautóként használom azt az autót amire vettem, így végülis megérte szerintem.
2020. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Buf ***** válasza:
Mire akarod használni? Legyen eco, vagy hidegben vizen sem csússzon meg a körforgalomban, vagy legyen csendes, vagy tapadjon mert gyorsan vezetsz? Minden gyártónak van gyengéje a drága gumik nagyrészt egyszerre tudnak mindent, az olcsóbbak meg egy valamiben jók. Olvass teszteket és az igényednek megfelelően tudsz választani.
2020. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen szettet intézek az A6-osomra, Hankook Nokian szériáját tudom ajánlani.
2020. aug. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!