Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó úgy ha 2 nyári van elöl és...

Jó úgy ha 2 nyári van elöl és 2 téli hátul?

Figyelt kérdés
Van egy pukli a jobb keréken elöl,(téli gumik vannak fenn).Viszont van 2 nyári gumim.Jó az ha a 2 nyárit előre rakom?Nem köt bele a rendőr hogy elöl 2 nyári 2 téli?Az a lénye hogy 1 tengelyen ugyanolyan legyn nem?
2010. aug. 4. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A pukli valószínű szálszakadás. Nekem most 2 kerekem is ilyen. Faternak hátul téli van, elöl nyári és még nem szólt neki senki, h nem lehet. A gumis azt mondta, h nem kopik jobban a téli nyáron hátul, mint a nyári. Csak ha valami erősebb hátsókerekes autó lenne...
2010. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A KRESZ szerint mindegyiknek ugyanolyannak kell lennie.

Tévedés az, hogy csak egy tengelyen...

Gyakorlatilag meg a rendőr se nézi csak a kopottságát.

Nekem volt úgy, hogy mind a 4 más fajta gumi volt az autón...

Azt azért megkérdőjelezném, hogy a téli nem kopik jobban hátul nyáron, mint a nyári...

2010. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondhatta volna azt is, h hátul egy nyár alatt lekopik a téli, azt akkor vett volna még 2-t hátra is....
2010. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A rendőrt nem érdekli, hogy téli-nyári gumi, egy tengelyen azonos legyen. A pénztárcádnak viszont hosszútávon olcsóbb, ha van téli szetted és nyári szetted is: A téli nyáron (sokkal) jobban kopik, nem érdemes használni, és úgyis drágább. A télen nyárival közlekedés az első balesetig éri meg anyagilag.
2010. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beatrix17 ***** válasza:
Még jó,hogy nem hátsókerekesed van...TÉLI GUMI TÉLEN,NYÁRI GUMI NYÁRON!!!A rendőr pont lesz@rja,de én a biztonságommal jobban foglalkoznék!!
2010. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Fontos a biztonságom,(unk)csak jelenleg nincsen gumira pénz,mert mindent elvitt az árvíz,még jó hogy a kocsi Pesten vol fent rokonnál...

Így (mivel fontos a védelmünk)átmenetileg 2 dolgot tudok tenni vagy hátra tetetem a puklis jobb elsőt,vagy a 2 régi kopottabb de még így is jó használható 2 nyárit tetetem fel előre.

Aztán télre veszek majd ez csak átmeneti megoldás.

ondolom az á miatt indenki megérti nem csak akivel megesett hogy a ház az első.

Köszi

2010. aug. 4. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!