Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit kaphatok?

Mennyit kaphatok?

Figyelt kérdés
Este kicsit megünnepeltük a hétvégét és haverom elvitte a motorom (smkp) bevittek örsre mert ittas személynek adtam át a motorom és elkapták. Holnap 9-re megyek vissza kihallgatásra. Mire számíthatok? Kíméljetek a hülye megérdemled, hogy lecsukjanak és stb. Tudom, hogy hülyeség volt.

2020. aug. 3. 08:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

AZ a baj hogy te is piás voltál és hülyeségeket beszéltél.

Jól mondják, nem kellett volna megmondani hogy oda adtad.

Akkor semmit nem kapnál.

2020. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrök mindig rendesek, nem szabad nekik hinni, vigyél ügyvédet.


Részeg voltál, nem voltál beszámíthatós kihallgatható. Kell egy ügyvéééd. Mázlid volt, hogy ittál innét jöhetnek a tények. -mondom, elvitte az a barom a mocid, míg a pincébe ittad a fater borát, be is aludtál a zsaruk keltettek. Mondjuk egy ilyen vallomás neki terhelő, de dönteni kell a barátság a fontosabb vagy a jogsi nekem a jogsi.

2020. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy bármikor módosíthatod vagy visszavonhatod a vallomásod....
2020. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg holnap, mit mondtak.
2020. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Bejöttem ma. Lerendezni mert holnap dolgozom. Fiatal srác hallgatott ki. Elmondott mindent. Elmondta mekkora hülye vagyok de szinte biztos, hogy lesz egy pénzbírság és ennyi. Az sem lesz sok. “Jogsidat miért vennék el? Vezettél? Na látod, ha elütött volna valakit akkor lenne nagy baj”

Szeptember közepén kapom majd meg a végzést akkor jelentkezem.

2020. aug. 3. 13:42
 16/17 anonim ***** válasza:
31%
Ne piázzál.
2020. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Időközbe már rendeződött és nem volt semmi extra. kaptam 50 ezret és kértem a részlet fizetést. Jha meg kaptam 5 büntető pontot. A tagot, aki ment a motorral két évre eltiltották a vezetéstől és 250-et kapott ha jól emlékszem. Jó kis tanuló pénz volt. Köszönöm mindenkinek a segítséget. Azóta is vezetek és jó pár kilóméter a fenekem alatt van.


Ajánlom mindenkinek, hogy kétszer is gondolja át mit csinál. Alkohol közelébe kerülsz akkor jármű semmilyen módon se jusson senki eszébe.

2021. ápr. 19. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!