Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meglehet oldani hogy telefonró...

Meglehet oldani hogy telefonról működjön az autó központi zárja vagy a garázskapu nyitás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
meg lehet oldani.
2010. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát, hogy a telefonról működjön, az már necces, arra 2 lehetőseég van.

1. Kell a telefonhoz egy jeladó hardver ami az autónak küldi ki a jelet, + még egy szoftvert is kell írni a telefonra ami kezeli a harvert


2.Az autóban van egy "nem tudom mi a neve" aminek tudsz küldeni SMS-t, és egy bizonyos szövegre nyitja a központi zárat/garázskaput.


De szerintem ezt hülyeség megcsinálni.

2010. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kézenfekvő, egyszerű megoldás egy filléres telót használni vevőnek. Amit, ha megcsörgetsz végrehajtja a parancsot.

(Persze a számát ne tudja más.)

2010. aug. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindent meglehet... pl a szomszédnak bizonyos dudaszóra nyílik a garázskapu...

Minden nap megáll... rányopm a dudára a fia kiszalad és nyitja is a kaput :DDDD

Ha pedig esetleg nem jön ki senki, ki nem száll az autóból, ink ott ül fél órát és nyomja a dudát:D

2010. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Telefonhívásra lehet kaput nyitni azt tudom, ismerősöm hazaszól a feleségének hogy 5 perc múlva otthon van és az már nyissa is a kaput.


Engem nem az sms-es és a telefonálós rész érdekel.

2010. aug. 4. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!