Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Annak, aki soha nem vezetett...

Annak, aki soha nem vezetett még járművet, melyik a könnyebb: egy kisebb autó, vagy egy segédmotor vezetése?

Figyelt kérdés
Melyik és mennyivel, milyen szempontból könnyebb? Melyikhez kell kisebb érzék? Vagy mindkettőhöz ugyanannyi érzék szükséges?
2010. aug. 2. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább segédmotor. Nekem az könnyebb mert motorozok, :D kocsit meg sosem vezettem.


Sztem segédmotor. Pl robogó. Húzod a gázt neki és kész. Ezt csak megtudja csinálni mindenki :D

2010. aug. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biciklizni nehezebb, de ezt az alaptudást feltételezve autót vezetni bonyolultabb.

Aki tud bringázni nem nulláról kezdi a motorozást.

2010. aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban rendesen motorozni, úgy, hogy váltó is van rajta nekem sokkal nehezebb, mint autót vezetni.
2010. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek mint te utolsó, találták ki a robogót :D
2010. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nekem az autókat találták ki ;)
2010. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Motorral könnyebb.

Annyit fordul a kerék amennyit a kormányon fordítassz, nem kell beállásokat tanulnod, egyszerű parkolni, megfordulni.

Még a váltós motort is nagyon könnyű vezetni.

Ha nem félsz a motoron akkor egy simsont is gyerekjáték lesz elvezetni.

Én simsonnal kezdtem és se az elindulással, se a váltással nem volt soha gondom. Pár nap alatt bele lehet jönni.


Egy kocsit nehezebb irányítani, gyakorolni kell azt hogy kanyarodásnál ne menj át a másik sávba, tudni kell jól parkolni és a tolatással is sokaknak meggyűlik a bajuk.

Segédmotort nem lehet összetörni parkolás közben csak extrém esetekben de ahhoz nagyon szerencsétlennek kell lenned xD

2010. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!