Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg gáz egy sedan Toyota...

Tényleg gáz egy sedan Toyota egy huszéves nőnek?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy az ötvenes férfiaknak készül... nem vagy te nagypapa stb.

Nekem tetszik, valószínűleg az is lesz, de tényleg ezt gondolják majd az úton? Gáz lenne egy fiatal nőnek?



2020. jún. 12. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Az biztos, hogy nem egy fiatalos autó. Egy 5 ajtós inkább fiatalosabb. Bár az biztos, hogy nem rossz autó.
2020. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ki a rák vesz ilyen divathülyeségek alapján autót?
2020. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van aki szerint gáz, de ki nem szrja le?
2020. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Bármit veszel, lesz olyan, aki szerint az gáz. Válassz olyat, ami neked tetszik, te fogsz járni vele, neked kell hogy tetszen.
2020. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő szép lenne:

[link]

2020. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hogy gáz, a legjobb döntés egy Corolla. Nagyon megbízható. A kinézete meg ha neked tetszik, akkor szard le a többieket és ne foglalkozz velük. Nekem is Corollám van.
2020. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Az első vagyok! Igen rendesen lepontoztatok látom, de annyit megjegyeznék, hogy nekem is egy sedan Corollám van. Volt előtte más fiatalosabb autóm is. A Corolláról ódákat tudok zengeni mert lassan 10 éve meg van, nagyon jó autó. De nem egy trendi fiatalos csajos autó az biztos. Régebben a Peugeot 206 volt az igazi csajos autó, abba volt szinte csaj belezúgva, de de annak a formavilágja kissé eltérő egy higgadt józan formájú Corollàtól. Viszont több embert is bíztattam már arra, hogy vegyen Corollát mert tényleg jó, pl a napokban vettek a haveromék a feleségének is egyet a tanácsomra.
2020. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak veszel autót vagy a szomszédoknak/kollegáknak/haveroknak? Ezt kéne eldönteni.
2020. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

20 éves csajnak édes mindegy mit vesz.


Ha 20+ éves autó akkor senkit nem érdekel, ha 0-5 éves új akkor meg úgyis mindenki szidni fogja, ha csajos, ha nem.

2020. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Ne haragudj, de szerintem totál gáz! Nem fejteném ki miért, de egy C-HR azért jobb választás lenne!

Semmi esetre se vegyél sedant!

2020. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!