Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan ne felejtsük otthon az...

Hogyan ne felejtsük otthon az iratainkat és az autó papírjait?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben sajnos kétszer is úgy indultam el otthonról, hogy nem vittem magammal a pénztárcám, benne a jogosítvánnyal, forgalmival. Szeretném ezt megelőzni, mielőtt egyszer belefutok így egy ellenőrzésbe.

Azon gondolkoztam, van-e jól bevált módja annak, hogy a papírokat és a kulcsot egy helyen tartsam? Így, ha a kis csomag nélkül indulnék el, úgysem fogok tudni beszállni az autóba.

Tudom, elméletben ez különösen veszélyes, hiszen így egyszerre tudnám elhagyni a kulcsot és a forgalmit - ettől most tekintsünk el.

Olyasmire gondoltam, mint egy tépőzáras minipénztárca lánccal, motoros boltban láttam is ilyesmit. Használ valaki már hasonló megoldást?



2020. jún. 11. 09:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Zárt helyen legyen az autókulcs, és mellett az iratok, így elvileg nem lehet elfelejteni.
2020. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10 Szerintem pont nem az a két irat elvesztése fog érdekelni akárkit akinek ellopták a több százezres vagy milliós autóját
2020. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 elhiszem hogy nem az irat miatt, de ha lehet akkor ne legyen plusz még egy gond az ellopott iratokat pótolni.
2020. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztos sokaknál kiveri a biztit, de én a forgalmit 40 éve az autóban tartom. A pénztárca meg alapfelszereltség, anélkül nem lépek ki otthonról.
2020. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!