Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó megoldás rajzszeggel...

Jó megoldás rajzszeggel rögzíteni a tetőkárpitot?

Figyelt kérdés

Pár éve vettünk egy Fiestát, lógott a kárpit, szüleimet nem zavarta, de most én használom a kocsit, vettem rajzszeget és 18 db segítségével rögzítettem, nem lóg.


Most azon gondolkodok, hogy eddig miért nem tettem? Paraszt megoldás, jól vélem?



#Tetőkáript
2020. máj. 30. 15:18
A kérdező szavazást indított:
Nagyon gusztustalan lehet, nagyon buta vagy, hogy ezt megtetted
Jól tetted, ügyes vagy.
Nem érdekel, azt csinálsz amit akarsz.
Remélem leesik egy vagy több aztán beleülsz , te kontár
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet venni erre a célra spray-s dobozban lévő ragasztót. Ezzel aki ügyes szinte tökéletesre javíthatja.

A te megoldásod, és ez között kb 4000 ft eltérés van, így mindenki eldöntheti melyiket választja.

2020. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem meg az F Astrámat, hogy az előző tulaj már "megoldotta" rajzszegekkel. Átmenetileg nekem is megfelel.

FB csoportokban láttam már rendes megoldást házilag új kárpit ragasztására. Majd ha időm engedi, megcsinálom, vagy nem.

2020. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez ilyen klasszikus balkáni sufnituning megoldás, de ha a kocsi is olyan amilyen (más helyeken is) akkor ez már nem téma...
2020. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha neked így megfelel, akkor nekem is :)

Csak max a bontóba fogják majd így átvenni sehol máshol, esetleg "tesók" majd egy kis aprópénzért.

2020. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Apró csavarokkal rögzítettem. Jó igénytelen, de lényeg, hogy nem lifeg a pofámba. Folyékony ragasztót meg se próbálom, átüt a kárpiton, olyan, mintha valaki beletörölte volna az orrát. Ezt a spray-es ragasztót megnézem, bár kétlem,hogy ettől a purhab-szerű anyagtó, ami a tető szigetelő, nem válik el egy idő után.
2020. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
102 ezerért vettük meg lett csinálva a karosszéria, motor egy baja van, nincs klímája, eladni nem fogjuk tesóknak meg semmiképp nem szeretném kifizetni a benzinköltségét a vevőnek látszó csaló reteknek. Aki azért látott már retkeket, tudja, hogy szutykokkal nincs üzlet.
2020. máj. 30. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!