Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kis csúszkálásra elég egy...

Egy kis csúszkálásra elég egy E36/E46 compact?

Figyelt kérdés

Nyilván lakott területtől távol,és ott tanulnék ahol emberek nincsenek.

Nem szeretnék erős hátsó kerekes autót erre a célra így elsőre. De Sosem vezettem meg hátsó kerekes autót,de nagyon megtetszett ez a drift. Valahol el kell kezdeni :)

Elég lehet ez a 102LE erre a célra?

Előre is köszönöm aki normális válaszokat ad.



2020. máj. 25. 23:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Elfelejteném a helyedben a compactot minden szempontból. Tanuló kocsinak mindegy ha egy Ladát hajtasz gyári motorral arra az is elég. E36ból pedig 2.0 motorral szerelt MINIMUM de nagy csodát ne várj az ,hogy mire számíthatsz meghibásodást illetően fentebb leírták és azon felül vannak plusz költségek is. Sok sikert.
2020. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Igen, bár ezekkel a kocsikkal sem lesz olcsó mulatság, főleg a gumik miatt.
2020. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Sokan tapasztalat nélkül Írnak neked. Figyelj, száraz úton maximum egy picit tudsz megkaparni a 316-al m43b16 mert ez sem mindegy azért mert van a régebbi blokk az még gyenguszabb.

Nedves aszfalton viszont még kettesben is ha magasabb fordulaton vagy elmegy a segge. Szóval keresztbe tudod pakolgatni. Nekem 195-ös gumikkal van tapasztalatom, ha még ezt lecsökkented 185-re akkor még jobb lesz. Lényeg a lényeg, esőben nagyon könnyen, száraz úton abszolút nem.

2020. jún. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi a jó ebben amugy?
2020. jún. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%
Ha kipróbálod, rájössz ;) De én már nem csinálom.
2020. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pár paci híján 300 lovas kocsit használok, de sosem éreztem rá késztetést.
2020. jún. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!