Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1 motor autópályán?

A1 motor autópályán?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan motort írni, esetleg milyen átalakításokkal, ami akár autópályán helytállna, esetleg két személlyel is?

Most leszek 16 és van AM kategóriás jogosítványom, tehát legálisan szállíthatok majd utast😀



2020. máj. 7. 13:13
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
68%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..


Ezt nyilván nagyon fontos lehet naponta megkérdezned,főleg miután már le írták,hogy nincs ilyen motor.

2020. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan 125-ös A1-be beleférő, azaz max 15 lóerős motor ami 2 személlyel is képes tartani a százas utazót. Márpedig ez autópályán kellene mert másképp a kamionok letolnak.
2020. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Miért akarsz pályán motorozni? Kamionnal napi több száz km-t teszek meg, ennek nagy részét pályán, mert ott a leggyorsabb, de ha motorra ülök, akkor eszembe sem jutna pályán menni, pedig az enyémnek nem okozna gondot, de ott oda a motorozás élménye. Inkább választom lehetőség szerint a pályával párhuzamos főútvonalat. De hogy a kérdésre is válaszoljak, tényleg nem nagyon van olyan motor, ami akár 1 személlyel is kényelmesen, hosszú távon bírná a pályázást és A1-el vezethető. Amúgy én úgy tudom, hogy az első nemzetközi kategória megszerzésétől számított 2 éven belül számít kezdő vezetői engedélynek a jogsi, az AM pedig nem nemzetközi kategória, tehát nem is szállíthatnál utast. Bár ebben lehet már változás, nem most szereztem a jogsimat.
2020. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Bocsi, valóban valamit elbasztam

Köszönöm a többi választ

2020. máj. 7. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt már tegnap 2-szer megkérdezted, nem? Ugyanaz a válaszom itt is.
2020. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!