Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem megy a vezetés, sokszor...

Nem megy a vezetés, sokszor figyelmetlen vagyok. Mit tegyek, hogy jobban oda tudjak koncentrálni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 22:48
 1/10 anonim válasza:
100%
Gyakorolj sokat, ennyi a titok
2020. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Máson jár az eszed..sztresszeled valamivel magad, vagy valakivel..valami elvonja a figyelmed, olyan, ami megoldhatatlannak tűnik. Ezt beszéld meg magaddal, pihenten menj vezetni. A kresz alkalmazása ugye nem gond? A figyelmetlenségre nincs tanácsom, az vagy megy,vagy nem..(magamról tudom) Sajnos a volán mögött nem lehet nem figyelni, abból nagy baj származhat..

Persze nem az, hogy jaj, nem figyeltem biztos úr, nem láttam a traffipaxot..


Szóval pihent légy, és alapos kresz tudásod legyen.

2020. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne vezess hosszasan, állj félre gyakrabban.

Meg fogod szokni a hosszabb távú koncentrációt, csak még logisztikáznia kell az agyadnak, hogy mikor vannak fontos mozzanatok. Majd beleszoksz.

2020. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,sokszor stresszes vagyok.Kreszel nincs gond.Levizsgáztam elsőre abból.
2020. ápr. 30. 23:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért vagy figyelmetlen? Túl sok az inger, nem tudsz mindent időben feldolgozni? Vagy máshol jár az eszed?

A sok gyakorlás segít az előbbin. Ha meg útközben mondod magadnak, hogy mit látsz, mit kell nézned (táblák, lámpák, kit kell elengedned, mikor mehetsz te, melyik sávba kanyarodsz stb.), az mindkettőn segít, mert amíg mondod a dolgokat, addig biztosan odafigyelsz rájuk, illetve a sok információ szelektálásában is segít.

2020. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,máshol jár.Sokszor fáradt is vagyok a 1,5 éves gyerekem miatt.
2020. máj. 1. 03:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Kiprobalom,hogy mondom magamban.
2020. máj. 1. 03:19
 8/10 anonim ***** válasza:
De te most rutint nyomod? Szóval még nincs jogsid?
2020. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Forgalomban vezetek az okatóval,még nincs.
2020. máj. 1. 22:22
 10/10 anonim ***** válasza:
En is ugyanigy voltam, 2 eves kisgyerek, folyamatos muszak, nyar kanikula.. Kimerult voltam sokszor, akkor nem is ment,kidobott penz volt.
2020. máj. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!