Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hajdú-Bihar megyében miért...

Hajdú-Bihar megyében miért nyugtalan, kapkodó minden sofőr?

Figyelt kérdés

csak én látom úgy, hogy ebben a megyében mindenki siet, türelmetlen, nem törődik a közlekedési szabályokkal. állandóan dudálnak, ha valaki a piros lámpánál állva már nem indul el a sárga jelzésre etc.


más megyékben valahogy nyugodtabbnak érzem a légkört (pestet kivéve). ti hogy vagytok vele?


2010. júl. 28. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, főleg Debrecenre gondolsz...:) Csak neked olyan szokatlan. Mivel te nem vagy benne minden nap. Én nem érzem a különbséget, mert gondolom így tanultam vezetni.:)

De ha jobban belegondolsz itt nem kel egy hülye miatt várni még egy lámpát, mert fél percre bealudt:D

2010. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia nekem azért szidták anyukámat,mert a 40-es táblánál csak 40-el mentem.Én is azt tapasztalom,hogy a legtöbb autós ügyet sem vet a kreszre sajnos.Legalábbis Debrecen környékén.
2010. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mint debreceni friss jogsis azt mondom, hogy sok a türelmetlen alak, de vannak nyugodt típusok is. Itt van a vegyes vágott, de sztem nem különb más nagyobb városoknál. Mindenhol vannak bunkók meg normális vezetők, lehet eddig te csak a rosszat tapasztaltad, de én itt is találkoztam már normális sofőrökkel! :)
2010. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.


50-es táblánál is ledudálhatnak mivel 50-esnél simán mehetsz 60 al is. Még akkor sem büntetnek. De ez nem tudom miért ilyen furcsa nektek... Pesten szerintem még rosszabb. Pesten, ahogy lemész az m3-asról ott is azthioszem 60as vagy 70es tábla van. Én mégis mentem már 100-al is a forgalommal.

2010. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én sajnos azt tapasztalom, hogy az embert ledudálják ha egy 30-as táblánál 30-al megy, ráadásul úgy, hogy direkt mindig a külső sávban haladok, ezzel is kevésbé "akadályozva" a forgalmat (betartva a KRESZ-t). persze a legtöbb esetben úgy dudálnak, hogy négy sávos az út. ha nem tetszik neki, menjen nyugodtan a belső sávban.


tényleg nem értem, mire ez a nagy kapkodás

2010. júl. 29. 17:08
 6/6 A kérdező kommentje:

egyébként az nem értem, hogy miért mehetnék 50-es táblánál 60-al?


én anno úgy tanultam, hogy nincsen kibúvó. ha a tábla 50-es, akkor bizony <=50-el kell haladni...

2010. júl. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!