Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első kocsit ajánlanátok...

Milyen első kocsit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

olyanra gondoltam ami max 800 ezer Ft és lehetőleg dízel.

de ha benzines az sem probléma, csak ne legyen nagy a fogyasztása és alkatrészt kaphassak hozzá. Férfinek kéne szal ne női kocsit mutassatok. mint pl daewoo matiz. :D

eddig opel astra (f,g)-re gondoltam, de minden ötletet szívesen fogadok


2010. júl. 27. 19:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
én is láma:)
2010. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
2010. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Szerintem suzuki vagy opel. Nem drága, nem puccos, de megbízhatóak.
2010. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Miért pont dízel, mert olcsó az üzemanyag?
2010. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
Mi is így indultunk 1 hónapja. Max 800 ezerért, kis fogyasztásút, (de menjen is). 21 éves fiamnak kerestük. Rengeteget kipróbáltunk. Megvettünk egy Avensist. 7,5-t fogyasztott, 1,8-s volt. De 100 km-n megevett 1 liter olajat. Visszavette a kereskedő. (tudta, hogy átvert, valószínűleg ezért vette vissza.) Ezután már nem akartunk Toyotát. A Suzukit én is "papírnak" tartom. Minden autó szóba kerülhetett így többet is megnéztünk. Nagyon nehéz normális autót kifogni. Nissanban is gondolkoztunk, de azoknak a fogyasztásuk volt sok. Mitsubisi is szóba került, de azoknál is mindnek problémája volt. Ami szóba került még, az az Opel. Vagy Astra, vagy Vectra. Ezeknek kivétel nélkül!! vissza volt tekerve az órája. Ezeknek a fogyasztásuk is jó, és az alkatrész is kibírható. Nagyon körültekintőnek kell lenni a választáskor. Amit megvettünk: Ford MOndeo lett. 2002-s. Az ár kicsit fentebb ment, mert 1.050ért vettük. Ennyi autópróbálás után az opelek mellett tenném le a voksom. Eddig még a Mondeot sem bántuk meg, de fordunk még nem volt sosem, most tapasztaljuk. Sok sikert a keresgéléshez!
2010. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Ha nyugdíjas lennék biztos jó lenne:)Amúgy tényleg szép.
2010. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Astra F
2010. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

kösi ez egy igaz törtnénet lehet amit leírt! :) az olaj is gáz ha fogy:D van egy peugeot expertünk az hdi dízel és 6 litert eszik vegyesen szóval az nagyonjó mert 2 literes 110Le-s. na de tökmind1 akkor benzines is jöhet csak gondoljunk ki valamit közösen :D

egy nissan egyik ismerősünknek van 2 literes benzines 116 lóerős és literrel beéri. :)

2010. júl. 27. 20:43
 19/39 anonim ***** válasza:
Na vártam h ki írja majd először a Fastrat, addig nem mertem, de én is azt mondanám 2000-es évjárat körüli 5ajtóst, 1.6-ost.
2010. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
nekem az tetszene, csak nem sok felszereltség van bennük :S
2010. júl. 27. 20:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!