Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első kocsit ajánlanátok...

Milyen első kocsit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

olyanra gondoltam ami max 800 ezer Ft és lehetőleg dízel.

de ha benzines az sem probléma, csak ne legyen nagy a fogyasztása és alkatrészt kaphassak hozzá. Férfinek kéne szal ne női kocsit mutassatok. mint pl daewoo matiz. :D

eddig opel astra (f,g)-re gondoltam, de minden ötletet szívesen fogadok


2010. júl. 27. 19:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
vw Golf3 Gti 16v.Ha 90-nel járok 7 liter,de ha nyomod neki akkor több,viszont legalább megy.Olcsó hozzá minden,nem bánod meg hidd el!!!!!
2010. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond régi sz*rt ne vegyél. Ha nekem lenne 800ezrem kimennék németbe venni egy kombit, itthon tgk. ként regisztrálnám és akk nincs rá regadó. Ennyi pénzért hihetetlenük jó autót lehet venni kint (2000 utánit bőven) itt a link, van angol nyelv is: www.mobile.de
2010. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
46%
figy ha strapabíró kocsit akarsz akk japánautot veszel Honda,mitsubishi,stb....
2010. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

értem, a vw vel nem vagyunk megelégedve mert van egy pólónk de többet volt szervizbe mint a garázsunkban :) szal azért gondolkozok opelben vagy bármi más német kocsiban. de eddig köszi a válaszokat.

Ja és gti-t azért sem szeretnék mert szétvannak hajtva.

2010. júl. 27. 20:07
 5/39 anonim válasza:
76%

Szerintem Suzuki!

Keveset fogyaszt ,van olcsó alkatrész,motorikusan megbízható!!!,egyszerű kezelés , tanulni tökéletes!

2010. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Szét vannak hajtva????????Volt egy opel f astrám.Az szét volt hajtva!!!Minden autót szét lehet hajtani.A barátom 1-éves mazdája szét volt hajtva, el kellett adnia.Az autó zsákbamacska,800-ezerért meg pláne.Sok sikert.
2010. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
de egy gti-nek mégis nagyobb az esélye hogy hajtották, mert fiataloké volt min 3 gazdás szal nemkéne. Lehetne 5 milliós kocsim is de nem akarom h apuci vegyen mindent. ja suzuki meg papírból van hajtogatva azsem kéne.
2010. júl. 27. 20:13
 8/39 anonim ***** válasza:
Külföldön vehetsz ennyiért gyönyörű állapotú autót, csak hát sokaknak nincs rá esze hogy kimenjenek és onnan hozzanak mondjuk G astrát lazán veszel. Am ha dízel a VW akkor az megölhetetlen
2010. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
amit én vettem nemrég, nem fiatalé volt 2 gazdás.Direkt úgy néztem,hogy ne legyen rajta kályhacső,nagy zene bundás kormány stb.Te tudod mit veszel,ezekre nem árt azért odafigyelni.
2010. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
valaki tudna közületek linkelni pár szépet, mert nekem csak törötteket hoz be xD láma vagyok anggolból, németből :D
2010. júl. 27. 20:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!