Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hibája lehet egy...

Milyen hibája lehet egy Peugeot 306-osnak?

Figyelt kérdés
Használtan néztem ki egyet, de hallottam, hogy az elektronikájával szokott gond lenni, ennek a típusnak. Nagyon megtetszett az autó!
2010. júl. 24. 15:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

kedves utolsó. én a saját tapasztalatomat írtam le az első és a nemtudomhányadik válaszban. szinte küldetésemnek érzem, hogy MINDENKIT megóvjak a Peugeot 306osoktól. agyérgörcsöt kapok, ha meglátok egyet az utcán. minden alkalommal átfut az agyamon, hogy felpofozzam a tulajdonosát, aztán rádöbbenek, hogy én is mennyi fäszt szívtam miatta, megsajnálom a tulajokat, és meg akarok inkább inni velük egy sört az én kontómra, kárpótlásul, amiért ilyen fostalicskát vettek.


nekem is tököm televan az általános "szarok a francia autók" válasszal, mert nem igaz mindegyikre. nekem most is franciám van, és szeretem. DE 306-OST SOHA SENKI NE VEGYEN!

2010. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kaszás István Ferenc válasza:
Szia!Nekem egy 306 kombim van 1.6 benzin 8 szelep.Az égvilágon semmi bajom vele....lekopogom 😊 Én is féltem tölle de nem bántam meg.
2016. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves 1.4.-es utolsó darab (2002-es) tulaja vagyok. Családból jött.. eddig semmi baja. 170.000km után kuplungtárcsa csere.. :D
2018. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!