Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hibája lehet egy...

Milyen hibája lehet egy Peugeot 306-osnak?

Figyelt kérdés
Használtan néztem ki egyet, de hallottam, hogy az elektronikájával szokott gond lenni, ennek a típusnak. Nagyon megtetszett az autó!
2010. júl. 24. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
felfüggesztése híresen-hírhedten szar. féltengelyek, szilentek, minden szemétrevaló. a gatyádat is rá fogod költeni.
2010. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hamar t0nremegz a vezérmű elektronika...ami egy 100asban áll meg.
2010. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A miénkben az elektronika ment tönkre (1999-es évjárat), 2004-ben lett volna csak az alkatrész 195 ezer. Gyorsan megszabadultunk tőle. Soha többé Peugeot-ot :-)
2010. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Soha többé franciát (Y)
2010. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az összes legyártott autó rossz?


Nektek milyen autótok van jelenleg?

2010. júl. 24. 15:53
 6/13 anonim ***** válasza:

Az 1999-es évjáratban volt egy széria (a miénk ilyen volt), aire visszahívás is volt, gyújtó kábelköteg lecserélésére. Az előző tulaj ezt nem tette meg, ezért ment tönkre a vezérlőelektronika. Állítólag.

Most Kia Cee'd SW-nk van :-)

2010. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Franciát soha!

Sok ismerősöm és barátom megszívta vele.

Most BMW 316-om van

2010. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

első vagyok


nyilván nem MINDEN legyártott autó rossz... de szerintem elég durva, hogy hirtelen ennyien tudtak róla rossz véleményt mondani


nekem most egy 2006os renault mégane-om van, benzines, 2 literes turbó. nem hibátlan ez sem, de a mai napig ideges leszek, mikor visszaemlékszem a 306osomra.

2010. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Volt alattam citroen, szószerint többet volt rossz, mint jó. Csak hogy a francia autó listához csatlakozzak, ment ott szét fék, indító motor, kuplungtárcsa rekord idő alatt, világítás, felfüggesztés, minden ami kell, ami elromolhat az elis romlott igen hamar.
2010. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
figyelj. nézd meg kérdéseket. itt mindenki leszúrja azt az autót amit a kérdező megemlít! nézz csak körül.. nemhiába rohangál ennyi peugeot az utakon.. nem rosszak! ugyanolyanok mint a többi márkatársuk. persze lehet egy két rossz darabot is kifogni, de ez van. nekem opel astra h-m van, sógoromnak is, és majdnem egy idős is, nála elég sok probléma van az autóval... ha neked ez tetszik vedd meg, csak előtte nézesd meg autószerelővel, vagy vigyél magaddal egyet! szia.
2010. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!