Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Este ti szoktatok villantani...

Este ti szoktatok villantani annak aki nem kapcsolta fel a lámpáját?

Figyelt kérdés

Én igen, rendszeresen és fel is kapcsolják utána. :)


Ma nekem meg senki se villantott :( mentem tankolni utána a kúton lemostam az ablakokat megasnyomással, gondoltam, nem zavarok senkit a lámpával, lekapcsolom csak helyzetjelzőre , járt a motor, ( úgy is csak ablakot mosok) visszafele meg , már szinte átmentem a fél városon amikor észrevettem, nem nyomtam be a tompítottat.


2020. febr. 26. 00:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Városon belül volt, este 7 után.
2020. febr. 26. 00:40
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább mikor a refit felejtik lekapcsolni.
2020. febr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
2020. febr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Én azt szoktam, hogy lekapcsolom a világítást 1-2 mp-re és utána fel. Szerintem így egyértelműbb. :)
2020. febr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Micsoda izgalmas kalandok érnek téged. Tiszta Mad Max.
2020. febr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, és remélem továbbra sem ér durvább élmény. :)
2020. febr. 26. 08:01
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
az nem zavar, ha tök sötét az autója, az inkább, a sz*rul beállított lámpája úgy vakít, hogy kifolyik a szemem..akár szembe jön, akár mögöttem..igaz a vakítóst nem zavarja.
2020. febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem, mert volt 2-3 eset, amikor verést ígértek. Gyalogosként, kedves hangon jeleztem olyant is, amikor a bal oldala volt sötét a kocsi éjjel. Kiszállt, és szemen köpött. Azóta nem érdekel.
2020. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 meg is érdemelted, én hazáig követtelek volna és rádgyújtom a házad, hogy mersz szólni? Jogaink vannak!.


Egyébként csak szarkazmus volt.

2020. febr. 26. 09:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, nem tudom miért (vagyis tudom), de az egyik legidegesítőbb dolog, amit forgalomban tapasztalok, az az, ha valaki lámpa nélkül megy szürkületben vagy sötétben.
2020. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!