Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért ennyire nehéz legalább...

Miért ennyire nehéz legalább kettőt villantani?

Figyelt kérdés
Ezerszer lerágott csont,körforgalomból kijövet miért olyan nehéz legalább kettőt kivillantani,hogy a másik járművezetőt ne szivassuk meg? Fontosabb az üdítőbe pont akkor beleinni,vagy a telefont szorongatni mint a másik sofőrt tájékoztatni? Szóval az a véleményem,baxxa meg az ilyen..
2013. szept. 4. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Hogy értve kettőt villantani? Reflektorral? Miért nem jó ha indexel?
2013. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt villantani, az indexszel.


Igazából én annak örülnék, ha időben elkezdenének indexelni, és bőven a kijárat után lekapcsolni. Hogy közben mennyit villog az nem érdekel.


De ennél rosszabb amikor végig kint van az indexe a csávónak, de nem hajt ki, te meg majdnem belemész, mert a barom akkor vág be eléd.

2013. szept. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mi ebben olyan bonyolult vagy megterhelő, de tényleg sokan nem indexelnek körforgalomból kihajtás előtt. Ez egyébként gyalogosként is baromi zavaró, mert bár többnyire elsőbbsége van a gyalogosnak a zebra miatt, mégsem árt tudni, ki fog kihajtani.
2013. szept. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Körforgalomnál gyalogosnak mindig elsőbbsége van. Nem kell oda zebra, elvégre egy másik útra lekanyarodsz.


Indexelni meg nem csak ott felejtenek el. Párhuzamos közlekedésnél, álló helyzetből elindulásnál, stb.

2013. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló,gondolom érted miről akartam írni,csak nem megfelelően fejeztem ki magam nem megfelelő szóval.. Elismerem.. De ha Te ezt vágtad le a kérdésemből,akkor Te csak nyugodtan villogtass a reflektoroddal..
2013. szept. 5. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Az szép, elismered, hogy te nem fejezted ki magad jól, de azért én vagyok a hülye.


Na ezért tart itt a vezetési morál.

BOCS HOGY MEGKÉRDEZTEM.

2013. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!