Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volvók mennyire megbízhatók?

A Volvók mennyire megbízhatók?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy ha javítani kell drága. De mennyiszer kell?

Min. 2007-es évjárat, S40, S60 és S80 ami érdekel konkrétan. Valakinek vannak tapasztalatai ezekkel az autókkal?


2010. júl. 24. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
2007-es s60 van apámnak eddig semmi baja nem volt! Elég sokat vezet napi szinten és abszolút megbízható autók! Nekünk eddig csak pozitív tapasztalok vannak a Volvókkal. Személy szerint csak ajánlani tudom!
2010. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Megbízható svéd acél.

Én is csak ajánlom.

2010. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kiváló minőségi autó.!!!a legjobb választás-.
2010. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legjobb vállasztástól igen távol áll, de azért autó a javából.

Csak egy valamire készülj fel, ha egyszer baja lessz, akkor 2 lehetőséged van, Vagy helyből szívrohamot kapsz az ártól, vagy inged-gatyád rádmegy mire újra autó lessz belőle.

Amúgy híresen biztonságos kemény luxus autó.

2010. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
apámnak V50-ese van full biztonságos, a rádiókat tök erősen fogja, meg semmi baja, 1szer kellett javítani, mert földúton megnézte az árokot...de az csak karosszéria, de a lényeg: KIVÁLLÓ AUTÓ
2010. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!