Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményetek szerint mennyit...

Véleményetek szerint mennyit érhet ez az autó?

Figyelt kérdés

Én szeretném eladni, de sajnos képet nem tudtam mellékelni.

Egy 1999-es VW Golf4 TDI (110Le) 16-szelepes. 155 000-et futott. 2tulaj v.ok. Fullextrás (DigitKlima, ESPN, elektr.ablak fűthető tükrök, ABS, stb) Gyönyörű, kifogástalan állapotban van belül kívül eggyaránt. (garázsba tartott, nemdohányzó). 2lopásgátló is van benne. Az autó nemrég kapott egy komplett új turbot, fékrendszert (bosch tárcsákat és pofákat) akumlátort, vezérlést (komplett: csapágy, szíj, minden), hűtőt(új). Ezmellett egy teljes adagoló felujításon esett át. 3-garnitúra kerékel: 1gyári alu, kicsit kopott gumikkal, Téli kerék: új lemezfelni, rajta Yoko-gumi 5-10ezret futott. és 1garnitúra (jóállapotú) (16os)HRS-alu felni rajta egy 10-12ezret futott (5hónapos, alacsony felú) Vred-sport gumi (csak ez az 1garnitúra 160-ezret ér). A válóval és a futóművel semmi probléma. Mindössze a légtömeg mérő "rosszalkodik" . Gyönyörűen jár a motor, csak indítás után bekapcsolt klímával az első "húzatás" (2000-es fordulatig) nem dinamikus. Utána megy mint a veszett szentség klimával, vagy nélküle, bármilyen fordulaton. Mit gondoltok ennyi hibával és ennyi extrával mennyit ér a kocsi?


2010. júl. 23. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na most igazából jól jártál azzal a Peugeottal szerintem, de szerintem ne hasonlítsuk össze a kettőt:)
2010. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ma 18:56 : az ár kialakítása nem csak kor alapján megy ám! ezek a vw golfok nemhiába kerülnek 1,5 millióba, amíg a te új 307 esed 150 e km-eren élettartamának majdnem 3/4ét elvesztette, addig ez az autó még csak a felét.

beszámításra nem gondoltál? habár, akkor tényleg rosszul jársz mivel ott a beszámítási árat kapod ami 1,4 misi körül van, és ők fogják 1.7 ért árusítani kereskedésben. ha ráérsz akkor kicsit magasabb áron indítsd, és tényleg próbálkozz meg valamit amit egyébként is mellé adnál, ajándékként meghirdetni. laci

2010. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Peugeot???? .........isten mencs. Szüleim (50-évesen nem épp agresszív vez.stílussal) 3 Peugeotot (köztük egy 307-et) vágtak gajra azalatt az időalatt mióta megvan a golf. Egyik barátom 3éve vett egy ilyet zsír ujan......... de nem cserélném el a 10éves Golfomra az biztos. Nincs a kettő egy kategóriába..........
2010. júl. 30. 14:53
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam beszámításra mert azzal csak épp én nem járok jól.
2010. júl. 30. 14:57
 15/16 A kérdező kommentje:
Peugeot????........bmegggggggg!!!!!
2010. júl. 30. 14:57
 16/16 anonim válasza:
...azért egy francia pinyót ne hasonlítsunk egy német WW-hez....
2010. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!