Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményetek szerint mennyit...

Véleményetek szerint mennyit érhet ez az autó?

Figyelt kérdés

Én szeretném eladni, de sajnos képet nem tudtam mellékelni.

Egy 1999-es VW Golf4 TDI (110Le) 16-szelepes. 155 000-et futott. 2tulaj v.ok. Fullextrás (DigitKlima, ESPN, elektr.ablak fűthető tükrök, ABS, stb) Gyönyörű, kifogástalan állapotban van belül kívül eggyaránt. (garázsba tartott, nemdohányzó). 2lopásgátló is van benne. Az autó nemrég kapott egy komplett új turbot, fékrendszert (bosch tárcsákat és pofákat) akumlátort, vezérlést (komplett: csapágy, szíj, minden), hűtőt(új). Ezmellett egy teljes adagoló felujításon esett át. 3-garnitúra kerékel: 1gyári alu, kicsit kopott gumikkal, Téli kerék: új lemezfelni, rajta Yoko-gumi 5-10ezret futott. és 1garnitúra (jóállapotú) (16os)HRS-alu felni rajta egy 10-12ezret futott (5hónapos, alacsony felú) Vred-sport gumi (csak ez az 1garnitúra 160-ezret ér). A válóval és a futóművel semmi probléma. Mindössze a légtömeg mérő "rosszalkodik" . Gyönyörűen jár a motor, csak indítás után bekapcsolt klímával az első "húzatás" (2000-es fordulatig) nem dinamikus. Utána megy mint a veszett szentség klimával, vagy nélküle, bármilyen fordulaton. Mit gondoltok ennyi hibával és ennyi extrával mennyit ér a kocsi?


2010. júl. 23. 14:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
váltóval..... elirtam
2010. júl. 23. 14:22
 2/16 A kérdező kommentje:
persze klíma nélküli indításkor semmi baja, a klímát 30mp-vel később, a kocsi beindítása után is belehet kapcsolni.
2010. júl. 23. 14:24
 3/16 A kérdező kommentje:
és már akkor se lehet észrevenni semmit............
2010. júl. 23. 14:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Igazából az a baj, hogy most nem nagyon éri meg eladni kocsit, így nem hiszem, hogy annyit fogsz kapni, amennyit szeretnél. Így azt mondom, hogy 1.5 M
2010. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kevesled?
2010. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
kicsit..........
2010. júl. 23. 14:28
 7/16 anonim ***** válasza:
így ahogy leírtad az autód értéke 1.7-1.9 m ft közé sorolható, de, mivel válság van, az embereket nem nagyon érdekli a fullos autó, ami persze drága is! így ha tényleg akarsz rá vevőt találni, akkor 1.5 nél próbálkozz, a te helyedben a felnit ajándékként hirdetném meg hozzá, így kicsivel csábítóbb az ajánlat. Ha megfigyeled mostanában rengetegen keresnek átvállalható autót, így nem kell indulót fizetniük. Nehéz lesz az eladás.. akarsz helyette másikat? vagy mi lesz helyette? laci
2010. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem tudom, de azt észrevettem, hogy amióta új forgalmit vezettek be (tehát minden tulaj újat kap, nem pedig beírják a tulajdonosokat, mint régen), azóta MINDEN autónak 2 gazdája volt.
2010. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vállaszokat.

Laci: igen, másikat szeretnék. Egy kategoriával jobbat (de ha nem tudom legalább 1.7-millioért eladni akkor semmi nem lessz belőle. Igaz meghirdetem kicsit jobb áron, hiszen ráérek (nem sürgős) még.

2010. júl. 23. 16:48
 10/16 anonim ***** válasza:
1.7-ért? '99-es kocsit? hogy őszinte legyek a kutyának se fog kelleni... júliusban vettem full extrás 2007-es peugeot 307-est 1.8-ért, akkor lehet az akármilyen jó állapotba akkor is csak '99-es marad..
2010. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!