Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy átalakitás kell hozzá?

Nagy átalakitás kell hozzá?

Figyelt kérdés

Na szoval hozzá értö barátaim,most segitsetek! Az a lényeg hogy vettem egy 2.generációs ford mondeot tegnapelött 2.5 v6 automata 4fokozatu nem megy ugy mint ahogy kellene, szerelök azt mondták hogy szelepek cseréje meg ilyenek, szal költeni kéne rá csupa de csupa rendesen!

milennne ha bele raknék egy kisebb motort ugyan abból a generációból? ez az:

[link]


2010. júl. 22. 18:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

amugy engetek belöle,de mondták is hogy ahogy ki viszem onannstol az én felelöségem...280ezer-be hoztam el.

tudtam hogy tul szép hogy igaz legyen deee azéé komolyan mondom nektek olyan pöpecc állapotba van mint egy 4-5 éves autó belülröl is kivüröl is jaa és full extrás,csak hát sokat érek vele...namind. várom a válaszokat elöre is köszönöm nektek

ja és muszály voltam ilyen hibásan irni mert gyorsan nem megy szabályosan:D:D:D

2010. júl. 22. 18:40
 2/11 anonim ***** válasza:
A papírozás igen macerás és drága, szóval jobban jársz, ha a mostanit újítod fel
2010. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyébkánt tényleg jó a verda. én is láttam,pécsi vagyok.. szerintem ne rakj bele másik motort. mi a pontos baja ? "nem megy...stb" az elég tág. :)
2010. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

5ezres fordulatnál nem megy vagy 2henger szal kihagy,de ha viszont assan megyek vele olyan szépen vált meg megy meg minden jóó,mikor oda lépek neki nem akar menni a váltója tutti hogy jóó.csak nem tom hogyha másik motort raknék bele mondjuk egy 18-ast akkor a váltó átétje meg az ilyen dolgok hogy fognak össze jönni?

mert lehet hogy bele lehetne tenni csak akkor lenne gáz ha váltova ecet lenne igy,de viszont ha szereznék bele egy ugyan ilyen 2.5-es motort az akk jo lenne.persze valami bontot is keresni kéne már,csak az a baj hogy a nethez se nagyon értek mivel kb 3hete lett be kötve.

2010. júl. 22. 18:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha árulták ezt a motort manuális váltóval, akkor az kompatibilis lesz vele, és mindjárt értelmesebb kocsid lesz. Ha meg kisebb motor kéne, kár volt megvenni ezt a benzintemetőt :)
2010. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a benzin az nem számit csak a pénz:))

am meg azt szeretem ha megy,ez elött 607-em volt csak ellopták a férgek 2009 jan.29.

2010. júl. 22. 19:00
 7/11 A kérdező kommentje:
most itt nekem az a lényeg hogy tudjak szerezni bele való motort meg hogy müködjön eggyütt a váltóval.
2010. júl. 22. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
pécsi vok. gyújtótrafókat cserélted? gyertyákat?
2010. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
még nem! végülis ezt is mondták a szerelök,de mondtak valam a-b szelepsor hogy azokat cserélni kell vagy valami milyesmi
2010. júl. 22. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:
pécsi - szerintem mielőtt motorcserébe vágnál mindenképp próbálkozz meg gyújtótrafó, de min gyertya cserével!!
2010. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!