Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autó hány éves koráig...

Egy autó hány éves koráig használható?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert sok helyen olvasom hogy 50-60 éves klasszikusokat újítanak fel, vagy hotrod-á alakítják , és utánna rendesen utcán használják. Nekem már az is hihetetlen ha pl 1 húsz éves trabit vagy ladát látok. szóval a kérdésem adott :)
2010. júl. 22. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy OT-m, 1967-es évjárat. Mikor megvettem kellett kicsit javítgatni karosszériát itt-ott, az elektronika ki lett cserélve, új fékek, kapott a futómű is néhány új alkatrészt, de a motort elég volt csak kívül belül alaposan kitisztítani és megy, mint az álom.
2010. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy 25 éves Opelem van, most megy karosszériáshoz, amúgy teljesen rendben van, szeretem a gépet, jól megy és elég megbízható
2010. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!