Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault 5-ös csajnak?

Renault 5-ös csajnak?

Figyelt kérdés
20/l vagyok, és most kaptam ezt az autót, de félek, hogy lenéznek vele, mert annyi jó új autó van az utcán. Más is van így? Szégyeljem vagy ne? Mit csináljak?
2010. júl. 22. 12:48
 1/10 anonim válasza:
lehet hogy annyi jó új autó van az utcákon de 1, te még fiatal vagy, van időd hogy vegyél magadnak egy sokmilliós kocsit, 2, a pasik inkább a vezetőt fogják nézni és nem a kocsit:)
2010. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Örülj,hogy van saját autód....Lehet még sokkal jobb is ha dolgozol és gyüjtesz.

Aoknak még ez sincsen.

2010. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

építsd át ilyenné és tuti nem fognak lenézni:

[link]


a gyári turbós, aláz mindent szinte...


amúgy meg én mindig a nőt nézem, nem az autót...

2010. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
annyi új autó van....ja hiteles a 80% és ha tehetnék járnának egy tehermentes régivel,csak már sok pénzük áll benne.müszakilag legyen rendbe és semmi szégyelnivaló nincs rajta.
2010. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintem nagyon szexi kis kocsi........
2010. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mások véleménye.
2010. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia!

Soha ne szégyeld az autódat, ha lenéznek akkor ne magadra vess mert azok tipikus magyar f*szkalapok már bocsánat..itt sokszor tényleg az autóról ítélik meg az embereket bár ez olyan idiótizmusra vall hogy azt kimondani nem lehet...pl: Ausztráliában ilyen abszolút nincs(valószínű máshol se, de most személlyel tapasztalatot mondok) ott még a gazdag emberek is járhatnak régi kocsival... szóval ha lenéznek akkor ők a s*ggfejek

2010. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat, jól esik hallani. :)
2010. júl. 22. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem tökéletes autó, végülis a 80-as években a B-csoportban (Rallyevilágbajnokság) még bajnokok is voltak ilyen típusú autóval. Alkatrészek hasonlóak benne, szóval elég jó kis autó.
2010. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sztem sokkal jobb, mintha egy új Clioval vagy Fabiával mennél :)

Valahogy olyan vagányabb

2010. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!