Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ráz a kormányom fékezéskor?

Miért ráz a kormányom fékezéskor?

Figyelt kérdés
Az első féktárcsák és fékbetétek pár hónapja lettek kicserélve, mégis pár hete előjött az, hogy ráz a kormány fékezéskor! Miért van ez?
2010. júl. 21. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Motor vagy autó?
2010. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
vidd el egy futóműveshez. Ők biztos megtudják mondani.
2010. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lengéscsillapító,Féltengely,féktárcsa,válassz!
2010. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gumit nézted? nem kopik rendellenesen? belső fele? rossz futóműbeállítás - rendellenes gumi kopás - kormány ráz!
2010. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is rázott nagyon és a gumi baja volt.belüröl volt kidudorodva.szerintem nézd meg te is.
2010. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen autóról van szó, a tárcsák Febi-k, a betétek Ferodo-k, tehát nem gagyikról van szó! A lengéscsillapító Monroe, a gumik Michelin Energy-k, viszont még gyáriak - 6 évesek!
2010. júl. 22. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:
18.38 as vagyok. akkor vedd le, nézd meg milyen a belső fele és külső.. azthiszem meglátod miért is fontos lecserélni most! utána nem fog rázni, de ajánlatos gumicsere után rögtön futóműbeállításra vinni, nehogy így járj még egyszer!!
2010. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!