Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Írnátok nekem olyan SUV-ket,...

Írnátok nekem olyan SUV-ket, terepjárókat, melyekben a két első ülés közel van egymáshoz? Nekem a Lexus LX 570 első ülései között mintha legalább fél méter lenne! Ez nagyon sok!

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lada niva.

Suzuki szamurai.

2019. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocs, azt úgy látom elfelejtettem, hogy legyen benne hátul hely. :) Így ezek a pici SUV-k kiesnek.
2019. dec. 30. 16:35
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Most tényleg csak kíváncsiságból: ez miért fontos?


Hogy válaszoljak: Ilyet nem fogsz találni. Ha nagy hely van egy kocsiban, akkor nem hülyék a gyártók, hogy kényelmetlenre csinálják meg.

2019. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Ha nagy a hely az a baj,ha nincs hely akkor meg az.


A Magyar pilóták igényeinek egyszerűen képtelenség megfelelni🤣

2019. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Őőőő... azért nincs az első két ülés közel egymáshoz, mert hátul nagy hely van.
2019. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Ha azért kell, hogy elől tudj szopatni hátul meg dugni akkor inkább nézz egy furgont.
2019. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Dusternek elég közel vannak az ülései.


Két megtermett felnőtt embernek már összeérnek a könyökei.

2019. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az összes autóban közel van a két első ülés egymáshoz. Kivéve néhány SUV-ben. Értelmetlen.


Ez egy.


Kettő: a nagy terepjárókban (hisz néhány okos azt írta ha nagy a hely hátul, akkor nagy a távolság elől, minimum átgondolatlan, maximum ostobaság) egy laza csuklómozdulattal tervezetnék egymáshoz közel is az üléseket, így csak az ajtótól lennének távolabb (ráadásul nem is sokkal) az ülések. Egyszerű, semmi bonyolult nincs benne. Na ilyen SUV-ket keresek.

2019. dec. 30. 20:15
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Citroen C4 Cactus a te autód.
2019. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ha egyesektől csak újabb átgondolatlan, alaptalanul lesajánló "kommenteket" láthat itt a nagyérdemű, akkor inkább nem vagyok kíváncsi infantilis hülyeségeikre. Mielőtt bármi jöhetne tőlük, inkább törlöm a kiírást, ostobaságuk már soha nem jut el hozzám. Így ők lesznek egyedül lesajnálva! :DD
2019. dec. 30. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!