Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Swift 1.3 16 szelephez...

Milyen Swift 1.3 16 szelephez hasonló tulajdonságú és árú autók vannak még?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne a jelenlegi autóm mellé egy városba szaladgálós autóra, amire nem kell sokat költeni, és hasonló menettulajdonságokkal és felszereltséggel bír mint egy 1.3 16 szelepes swift. A munkahelyemen van egy ezres swift amit mindenki nyúz ha úgy van, és városba egész dinamikusan lehet vele közlekedni, ezért meg is tetszett.. Azért gondoltam az 1.3 16 szelepesre, mert az már viszonylag haladósabb, és ha néha néha el kell mennem valahová városon kívülre, akkor sincs az hogy 90-100nál már a lelkét hajtom ki az autónak. 280-300ért pedig már egész értelmes darabokat lehet találni, egész jó felszereltséggel. Az "egész jó felszereltség" alatt értem azt, hogy szükségem lenne elől elektromos ablakokra, esetleg szervóra, központizárra.

Ilyesmi áron Twingokat láttam még 1.2 16V motorral ami érdekes lehet és hasonló felszereltséggel lehet őket kapni..


Összegezve: 300 körüli áron egy olcsón fenntartható autó, alacsony fogyasztással, ne legyen az hogy ha ki kell lépnem városon kívülre és meglát egy dombot akkor már sír az autó, egy előzés azért ne legyen nagy probléma.. Illetve a fent említett néhány "extrával" legyen felszerelve.



2019. dec. 24. 11:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Focus.
2019. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az 1.4 benzinesnek van fogjuk rá kedvezőbb városi fogyasztása, 8.5 liter.. Viszont szerintem abba a tonna feletti kasztniba lehet kevés az az 1.4 75 lóerő. Tetszene az autó, de inkább a Swift vagy a Punto.
2019. dec. 26. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!