Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda MX5 (NB, / NC) 190...

Mazda MX5 (NB, / NC) 190 centivel?

Figyelt kérdés

Lassan autóvásárlás előtt állok és az mx5 az, ami megfogott (főleg az NB, az NC se rossz). Viszont mindenhol azt olvasom, hogy nem való magasabb emberkéknek.

A kérdésem az lenne, hogy 190 centivel elférnék-e benne?


Persze, egyszerűbb lenne kipróbálni egyet, de a legközelebbi autó is több, mint 100 km-re van, így csak azért, hogy beüljek nem mennék el.


Köszi előre is!



2019. dec. 22. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyet akarsz akkor nem csak azért mész, hogy beleülj...

Ne sajnáld azt az 5000 Ft útiköltséget, hogy kipróbálj egyet.

Ha valaki itt azt mondaná, hogy nem fogsz elférni benne, akkor veszel egy rohadó Mazda hármat és siránkozol egy életen át, hogy nem élted meg az álmod?

Ha élményautót akarsz, nem csak egy közlekedőedényt, akkor bizony el kell menni és beleülni, akár több ugyanolyanba is. Én is így csináltam. Kell, hogy ráérezz az autóra egy kicsit a próbakör alatt, hogy el tudd dönteni tényleg ezt akarod-e. Én próbakör után csak még sokkal jobban akartam. De nem vagyunk egyformák.

2019. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, vásárlás előtt természetesen elmegyek (akár az ország másik felébe is), de még nem mostanra terveztem egyből. Azért kérdeztem, hogy hogy tervezzek, mennyire éljem bele magamat.

Köszönöm, hogy válaszoltál! Ment a zöld.

2019. dec. 22. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy későbbi a terv. Az más. Akkor lesni kell a hirdetéseket. Ha nem sürgős, akkor ki kell nézni egy közelebbit és kipróbálni, amikor van rá lehetőség. Persze szemétség komoly vételi szándék nélkül rabolni az eladó idejét. Vagy belépni MX5 csoportba facebookon. Annyi találkozót tartanak, hogy nem győzik postolni és sokan vannak. Még ott is találhatsz segítséget esetleg. Ismételten csak komoly szándék esetén.

Vagy tavasszal Parkoló Parádé. Ha normális vagy, simán beültetnek egybe, akár visznek is egy kört.


#1

2019. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2019. dec. 22. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

NC a legtágasabb MX-5 széria.

190 centivel kényelmesen elférsz benne.

Kivéve ha 160kg vagy, mert akkor nem.

2019. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, ment a zöld!
2019. dec. 26. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!