Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen feltételekkel jó lehet...

Ilyen feltételekkel jó lehet ez az autó?

Figyelt kérdés
Ugye ez egy öztudott dolog hogy a régebbi mazda 3 és 6 szeret rozsdásodni. Találtam egy hírdetést amiben az autó alvfázkezelve volt és a képek alapján is rozsdamentes meg figyeltek rá, márkaszervízben volt javfítva stb. Tegyük fel ha megveszem ezt a kocsit és én is figyelek rá akkor elkerülhető a rozsdásodás és akkor ez egy jó kocsinak mondható?

2019. dec. 21. 22:11
 1/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Igen
2019. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyne. :)
2019. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Román vagy? Csángó!🤣🤣🤔
2019. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Előttem válaszoló: mire gondolsz? :D

2019. dec. 21. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyári fényezésű, és nincs rajta rozsda sehol, akkor jónak mondható az autó, ha viszont már festették a küszöböt, sárvédőt akkor lutri, nem tudod megállapítani milyen munkát végeztek. Persze ahhoz kell egy kis rutin, hogy felmérd az autó állapotát , legjobb ha viszel magaddal valakit aki ért hozzá.
2019. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De minek akarsz olyat venni amiről te is tudod, hogy rohadós. Persze, lehet alvázvédőzni, meg javítgatni, de ezek már csak ideig óráig megoldások. Meg honnan tudod, hogy a vastag alvázvédő alatt mi van?
2019. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert a rozsdásodást leszámítva elméletben jó autó és eléggé tetszik is. És ha van rá megoldás hogy jó autót dfaragjak belőle akkor inkább megtenném és élvezném az autót mintsem hogy olyat vegyek ami nem tetszik ennyire
2019. dec. 22. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!