Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlotok egy...

Milyen kocsit ajánlotok egy kezdőnek? 18/F max 300. 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés
1,5 éve van B-kategóriás jogosítványom, de még nincs saját autóm, milyen márkájú/típusú autót tudtok ajánlani ?
2010. júl. 20. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezer ilyen kérdés van , használd a keresőt.
2010. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
www.hasznaltauto.hu
2010. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Először nézd meg külsőre milyen tetszik neked. Aztán olvasgass utána itt.:


[link]

2010. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én biztos swift gti-t fogok venni kb enny pénzért... amit az kibirt az ismerősömnél az tényleg csoda:D

ajánlanám még az opel astra f-et, ha olyan vagy mint én, megvigyázol midnent, nem küldöd a motort, nem sportoskodsz stb... odafigyelsz ápolod... Viszont nagyutdású imserösöm kapott apuanyutól egy astrát... sportosan vezetett, állandóan alatta feküdt... Nekünk is astra van, csak g, megvigyázzuuk, nincs sok baja... tehát az sem rossz választás...


Ford mondeot nem ajánlanám, én utáltam vezetni:S


Opel corsa a v b-t is ajánlanám sztem tök buli kis autó:)


Most ennyi jutott eszembe...

2010. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok a hülye aki az F Astrával jön. Később jön majd a csávó a 316i-vel ami ugyebár a legjobb autó, majd jönnek a régiswiftesek akiknek meg az a legjobb autó! Csak BMW-ből ennyiért szar sincs, a stift meg papírból van.
2010. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ladát! Nekem is az van első autó gyanánt, a legjobb döntés volt. Sokáig 2-es Golfot, meg Corsát akartam, de egyiknek sincs olyan fílingje, mint a Ladának
2010. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

swift : tetszik, mert könnyű, erős, és olcsó a fenntartása, viszont tényleg életveszély.

astra F: ilyen a családi autónk, 1.4-es 60 lovas, azt nem mondom h nagyon tetszik de örünék egy ilyennek.

corsa : az túl kicsi nekem :D 194 cm-emhez :D

lada : ellopják a "brazilok"

kadett 1.6-os szívódieselben gondolkodtam, mert baromi jó a fogyasztása

2010. júl. 21. 09:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Skoda Feliciáról se feledkezzünk meg,kényelmes max 6l-ert fogyaszt,belül kultúrált és ha nagyon muszály 150km/h a vége.Nagypapáktól szép állapotút tudsz venni 300e.Ft-ért
2010. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

:D A kadett 1.6 diesel, az nagyon jó tud lenni, ha vigyázol rá... ha elhanyagolod akkor nem elsz jó:( nekünk olyan van 11 éve, megvigyáztuk tehát a motorja tökéletes, 2 éve csináltunk rajta egy nagyfelújítást, azóta megy mint az álom:D Biztos le fogtok hurrogni, de amikor 50.000 km volt már a motorban, simán lehetett (volna) jönni 140-es utazótempót vele... olyan szépen járt a motor! Most is nagyon jól megy, imádom:) csakhát, sajnos idén januártól kiszorult a garázsból ( eddig 10 évig minden nap garázsban volt) és a kasznia sajnos nagyon megkopott:( egy jó karosszéria lakatos meg tudná pikk pakkra csinálni, csak apumnak már nincs kedve vele foglalkozni... Ezért jövő ősszel amikor lejár a műszaki, sajnos bontásra kerül:( Ha gondolod érdeklődj priviben, elmondok mindent:)

És tényleg kitűnő autó, csak a kaszni az gyorsan rohad...

4-4,5l 100-on szerintem ez nevetségesen kevés:D

2010. júl. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de én rengeteget szívtam az 1.6D Kadettemmel.
2010. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!