Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire fog ki rajtatok a...

Mennyire fog ki rajtatok a párhuzamos parkolás?

Figyelt kérdés

4 éve vezetek már, véleményem szerint jól (mindjárt jönnek az oltások, hogy mégse), Budapesten napi rendszerességgel (kb 60k kmt), de néha kifog rajtam a párhuzamos parkolás.


van amikor egyből betudom parkolni kis helyre, de inkább kerülöm ezeket a helyeket. A gond még az, hogy ilyen hülye kisautóm van, aminek nem látni az elejét, meg radar sincs benne, tükrök is tök hülye méretűek rajta.


Úgy kell elképzelni, hogy pl 4.2 méter az autó és egy 5 méteres helyre azért már nem szívesen állok be, mert jóformán nem látok semmit, hogy hány cm hely van elől hátul, csak ha kiszállok :D


Viszont szinte mindig csak tolatva parkolok, úgyhogy ezért nem is értem, miért nem megy párhuzamosan...



2019. dec. 17. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is gyakran elbénázom, pedig 1993 a jogsim éve...
2019. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Én utálok párhuzamosan parkolni.. nem is megy...falun ritkán köll
2019. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg valahol gyakorolni! Egyébként elég olcsón lehet venni tolatóradart (beszereléssel együtt max. 15 ezerért simán).
2019. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Muszály volt megtanulni, kamionnal is mert ha bekell állni valahová, akkor bekell.
2019. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fáradt és kialvatlan vagyok, akkor eléggé, ha kipihent, akkor semennyire. Ja meg esős időben, ha vizesek, párásak a tükrök és nem látok bennük kb semmit, akkor én se szeretek szűk helyekre beállni.
2019. dec. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem annyira általános rutin kérdése, hanem a gyakorlásé. Hiába vezetsz évek óta folyamatosan, ha nagyon ritkán kerülsz olyan helyzetbe ahol párhuzamosan kell parkolni, nehezebben fog menni.
2019. dec. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam azért fog ki a párhuzamos parkolás, mert a tisztelt autóstársak nem ismerik a vonalak szerepét a parkolókban.

Tudni illik nem arra kell ráállni, meg a kereket azon parkoltatni!

Nagy az autó nem hagynak elég helyet.

2019. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!