Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van power szelep nélküli...

Van power szelep nélküli aprilia rs 125?

Figyelt kérdés
2006 os vagy 2007 es
2010. júl. 18. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

a probléma az, hogy szerintem gőzöd sincs mi az a power szelep és mire jó. google a barátod, keress rá.

amugy nincs.

2010. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50est vegyél abba nincs.
2010. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A probléma az első kommentelő barátom hogy szerintem inkább te nem tudod mitjelent! Igen képzeld utánna néztem és akár milyen meglepő kedves barátom van powerszelep nélküli rs! Az ugynevezett gyári folytott verzió amibe a helye ugyan megvan de nincs belerakva gyárilag! Szóval ha anyira kötekedni akarsz akkor gyere csak... Nemhinném hogy láttál te már anyi motort és szereltél is anyit hogy majd te magyarázod itt nekem a működési elveket koma...

Kérdeztem egy normálisat azért mert találtam egy hirdetést és később kiderült hogy a folytás alatt ezt érti a srác, te meg idejösz aztán elkezded osztani...

Grat...


2 kommentelő: 125-ösöket keresek inkább most azok mennek jó áron...

2010. júl. 19. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Van,hogyne lenne:) Nekem is volt olyanom, szerettem,de hamar kinövöd majd te is:)
2010. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!